Рубрики НовиниІгри

Ubisoft знову (вже всьоме!) перенесла Skull and Bones — на початок 2024 року

Опубликовал
Вадим Карпусь

Після шести перенесень термінів виходу гри Skull and Bones компанія Ubisoft знову відклала реліз цього проєкту. Якщо попереднього разу основною причиною називалося бажання створити «досконаліший і збалансований досвід», то тепер Ubisoft не назвала виправдань чергового перенесення.

Нагадаємо, розробка Skull and Bones розпочалася ще 2013 року, а офіційний анонс відбувся у 2017 році. Вихід гри неодноразово відкладали, і тепер знову перенесли на перший квартал 2024 року.

Зазначимо, у серпні 2023 року Ubisoft вже провела закрите бета-тестування Skull and Bones, під час якого було продемонстровано більшу частину контенту гри. Хоча більшість учасників тестування високо оцінили загальний ігровий досвід, багато хто також скаржився на недоліки. Зараз немає відомостей про те, чи планує Ubisoft запустити ще один етап бета-тесту напередодні майбутнього знову перенесеного релізу.

Реакція спільноти на це оголошення, як і очікувалося, була негативною, хоча багатьох не здивувало нове перенесення після низки відстрочок. Сподіватимемося, що це остання затримка, і гра нарешті вийде після 10 років розробки.

Курс English For IT: Communication від Enlgish4IT.
Почни легко працювати та спілкуватися з мультикультурними командами та міжнародними клієнтами. Отримайте знижку 10% за промокодом ITCENG.
Інформація про курс

Додатково в рамках фінансового звіту Ubisoft відклала вихід «великої гри», яку раніше планувала випустити до кінця березня 2024 року. Хоча гра не названа конкретно, передбачається, що йдеться про Star Wars Outlaws, яка була анонсована в середині 2023 року і мала вийти у 2024 році. Хоча скептики ще раніше говорили, що це надто амбітний план, і гру швидше за все перенесуть на наступний фінансовий рік, що закінчується у березні 2025 року. Зважаючи на все, вони мали рацію.

Джерело: videogamer, videogameschronicle

Disqus Comments Loading...