Україна створює перший у світі флот морських дронів – задонатити можна через платформу UNITED24

Опубликовал
Вадим Карпусь

Нещодавня атака морських дронів на кораблі загарбників в Севастопольській бухті продемонструвала високу ефективність таких апаратів. Вони вразили три ворожі кораблі на території, яку окупанти помилково вважали «своєю». Це перша морська атака в історії, яка була здійснена виключно безпілотними засобами. І вона продемонструвала, що завдяки невеличким беспілотним плавучим апаратам росія втратила беззаперечну перевагу на воді.

Щоб підсилити можливості ВМС України та відправити у всім відомому напрямку ще більше російських кораблів, президент оголосив про формування спеціального морського флоту – першого у світі флоту морських дронів. Основна задача для таких морських дронів – це захист акваторії українських морів та міст від крилатих ракет, які російсько-терористичні війська запускають з кораблів.

Наразі Україні потрібно 100 морських дронів. Вартість одного апарата становить 10 млн грн. На платформі UNITED24 запущено збір коштів, необхідних для випуску таких дронів. За один день планується зібрати кошти на 10 безпілотних надводних апаратів.

Онлайн курс з промт інжинірингу та ефективної роботи з ШІ від Powercode academy.
Курс-інтенсив для отримання навичок роботи з ChatGPT та іншими інструментами ШІ для професійних та особистих задач, котрі допоможуть як новачку, так і професіоналу.
Записатися на курс

Збір проводиться не лише в Україні, а й по всьому світу. Організатори також закликають долучитися до збору бізнес. Підтримати проєкт можна за наступною адресою.

Кошти на перший морський дрон вже зібрані. Він матиме назву «Херсон». Російські окупанти на кораблях втратять сон, коли будуть знати, що на них полює зграя швидких, спритних та смертоносних морських дронів.

Disqus Comments Loading...