Уряд США розіграє $20 млн у змаганні розробників систем безпеки на основі ШІ

Опубликовал
Андрій Русанов

Адміністрація президента США виділила майже $20 млн на розробку засобів кібербезпеки на основі ШІ для критичної інфраструктури. Хакери “розіграють” цей призовий фонд, змагаючись у розробках.

Ініціатива AI Cyber ​​Challenge співпрацює з провідними компаніями в галузі штучного інтелекту, такими як Anthropic, Google, Microsoft та OpenAI, які зроблять свої технології доступними для змагань. Про челендж було оголошено на хакерській конференції Black Hat USA у Лас-Вегасі.

Навесні відбудеться відбірковий турнір, який визначить до 20 найкращих команд, змагання продовжиться на конференції з безпеки DEF CON 2024. Не більше п’яти команд виграють по $2 млн кожна і пройдуть у фінал, який відбудеться на DEF CON 2025. Три найкращі команди отримають додаткові призи, зокрема головний приз у розмірі $4 млн.

Конкурсантам буде запропоновано відкрити вихідний код своїх систем, щоб їх можна було широко використовувати. Фонд безпеки з відкритим вихідним кодом Linux Foundation виступає як консультант з цього питання.

Відповідальне за конкурс Агентство перспективних оборонних дослідницьких проєктів заявило, що виділить до $1 млн семи малим компаніям, які виявлять бажання брати участь у ньому.

Уряд США сподівається, що можливості ШІ допоможуть ще більше убезпечити критично важливі системи країни.

Джерело: CNBC

Disqus Comments Loading...