В Херсоні запрацювали 5 публічних Wi-Fi точок на базі Starlink, днями надійде ще 210 терміналів для потреб області та екстрених служб

Опубликовал
Вадим Карпусь

Українці поступово відновлюють зв’язок у Херсоні після того, яку під час втечі російські окупанти знищили різні об’єкти інфраструктури. Нещодавно повідомлялося, що оператори відновлюють мобільний зв’язок в місті за допомогою терміналів Starlink та генераторів. А тепер міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що в Херсоні запустили 5 публічних Wi-Fi точок, які також працюють з використанням терміналів Starlink.

В таких місцях мешканці Херсона можуть вийти на зв’язок з рідними, дізнатись останні новини, а також зарядити свої портативні пристрої від генераторів. Ці 5 точок було розгорнуто протягом однієї доби. Ними вже встигли скористатись тисячі херсонців.

Найближчим часом планується суттєво збільшити кількість таких публічних Wi-Fi точок. Наразі у звільнений Херсон прямують ще 210 терміналів Starlink, за допомогою яких планується відновлювати зв’язок. Протягом двох тижнів буде організовано ще 60 публічних Wi-Fi точок з інтернетом по всій Херсонській області. Крім того, частина терміналів призначена для передачі пожежним частинам, лікарням, поліції та екстреним службам.

«Зв’язок допоможе швидше відновити Херсонщину. Дякую місцевим телеком-компаніям за оперативну роботу та вітаю з професійним святом!», – додав Михайло Федоров.

Disqus Comments Loading...