В Україні відкрили передзамовлення смартгодинників Apple Watch Series 8 — 18 999₴ за 41 мм та 19 999₴ за 45 мм без eSIM

Опубликовал
Володимир Скрипін

Слідом за смартфонами iPhone 14 та iPhone 14 Pro українські ритейлери почали приймати передзамовлення на ще одну новинку нещодавньої презентації Apple — базові смартгодинники Watch Series 8. Завдяки цьому стали відомі українські ціни та дата старту продажів.

Подібно до iPhone 14, попереднє замовлення одночасно відкрили різні великі роздрібні мережі техніки, які офіційно продають пристрої Apple. В Україні офіційно продаватиметься лише версія без LTE, адже підтримку eSIM поки так і не впровадили.

 

Онлайн-курс "Нотації BPMN" від Laba.
Опануйте мову BPMN для візуалізації бізнес-процесів, щоб впорядкувати хаос у них.Після курсу ви точно знатимете, що саме обрати для розв’язання завдань вашого бізнесу.
Дізнатись більше

Умови ті ж самі — повна передоплата або оплата рівними частинами за відповідними програмами від різних банків (термін — від 4 до 9 місяців). Перші покупці отримають свої годинники вже у п’ятницю, 23 вересня, коли почнуть відправляти замовлення. Для порівняння, у США (без врахування податків) Apple Watch Series 8 коштують від $399 та $499 за версії без LTE та з ним відповідно.

Ціни Apple Watch Series 8 в Україні

  • Apple Watch Series 8 GPS в корпусі 41 мм — 18 999₴;
  • Apple Watch Series 8 GPS в корпусі 45 мм — 19 999₴;
    • Кольори в обох випадках червоний (RED), сріблястий, «зіркове сяйво» та «темна ніч».

Нова модель успадкувала дизайн, інтерфейс та основні функції торішніх Series 7. Серед головних нововведень Apple Watch Series 8 — датчик вимірювання температури тіла та нові функції жіночого здоров’я, а також нові гіроскоп та акселерометр (здатні враховувати прискорення до 256G), які забезпечують функцію автоматичного розпізнавання ДТП. Автономність Watch Series 8 — 18 годин від батареї у звичайному режимі та до 36 годин у новому режимі економії енергії watchOS 9 (він також підтримується попередніми моделями, починаючи з Series 4). Минулого тижня вийшли перші огляди Watch Series 8 на американських сайтах — більшість залишилися байдужими через недостатню кількість нововведень та не радять власникам попередніх моделей оновлюватися допоки їхній годинних не вийде з ладу.

Чекаємо Watch Series 8 на огляд разом з оновленими Apple Watch SE та новими Apple Watch Ultra для «професіоналів», які займаються екстремальними видами спорту. Інформації щодо цін та доступності в Україні моделей Watch SE 2-го покоління та Watch Ultra наразі немає.

Disqus Comments Loading...