Рубрики Новини

В Україні з’явилась інтерактивна мапа замінованих та небезпечних ділянок

Опубликовал
Володимир Скрипін

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомила про запуск інтерактивна мапа з місцями виявлення вибухонебезпечних предметів та небезпечних ділянок. Сервіс вже доступний на сайті ДСНС.

За допомогою мапи можна щоденно відстежувати детальну динаміку робіт по розмінуванню (кількість виїздів, площа розмінованих територій та кількість розмінованих вибухонебезпечних предметів) в розрізі регіонів. На сайті також можна подати заявку про знахідку вибухонебезпечних предметів та відстежувати статус її виконання. Також це можна зробити за номером 101.

Минулого тижня ООН назвала Україну однією з найбільш замінованих країн — за попередніми оцінками, 80 тис. км² української території потребують розмінування. Для порівняння, через першу хвилю російської збройної агресії проти України у 2014 році розмінуванню підлягало близько 16 тис. км² Луганської та Донецької областей.

Практичний інтенсивний курс з дизайну - Design Booster від Powercode academy.
Навчіться дизайну з нуля за 3 місяці і заробляйте перші $1000, навіть якщо ви не маєте креативного мислення, смаку або вміння малювати. Отримайте практичні навички, необхідні для успішної кар'єри в дизайні.
Зарееструватися

 

Disqus Comments Loading...
Поделитесь в соцсетях
Опубликовал
Володимир Скрипін