Рубрики НовиниСофт

Військові хакери США проводили наступальні операції на підтримку України – глава Кіберкомандування

Опубликовал
Вадим Карпусь

Глава Кіберкомандування США Пол Накасоне розповів в ексклюзивному інтерв’ю ресурсу Sky News, що військові хакери США проводили наступальні операції на підтримку України. Це перше офіційне підтвердження таких операцій, які проводилися у відповідь російське вторгнення.

«Ми провели серію операцій по всьому спектру: наступальні, оборонні [і] інформаційні операції», – заявив Пол Накасоне.

Генерал не уточнив, які саме дії робили американські військові хакери. Однак він пояснив, що ці дії були абсолютно законними, проводилися під повним цивільним наглядом за військовими та відповідно до політики, прийнятої Міністерством оборони.

Генерал Накасон не погодився з думкою, що кібераспекти російського нападу на Україну були перебільшені. Також він похвалив український уряд та захисників за їхню стійкість. Американські кіберфахівці спостерігали спроби російських хакерів здійснювати атаки на супутникові системи, об’єкти інфраструктури та урядові процеси.

На питання, наскільки високий ризик російських атак проти США, генерал Накасон сказав:

«Ми зберігаємо пильність кожного божого дня. Кожен божий день. Я постійно думаю про це».

Він додав, що окремі операції «передового полювання» дозволяли США виявляти іноземних хакерів та ідентифікувати їхні інструменти до того, як їх буде використано проти країни.

Джерело: Sky News

Disqus Comments Loading...