Рубрики Новини

Власник OLX та Avito відмовляється залишати росію і раніше розміщав оголошення про пошук найманців для війни в Україні

Опубликовал
Максим Григор'єв

Компанія з Нідерландів Prosus (холдинг Naspers), яка володіє сайтами оголошень OLX та Avito, не збирається зупиняти бізнес у країні-агресорі. Попри заклики української влади, у холдингу заявляють, що піклуються як про український, так і російський офіси.

Співробітники українського представництва OLX закликали Naspers піти з росії, додавши, що ніяк не можуть вплинути на головний офіс.

Український бізнесмен та ексміністр Кабінету міністрів України заявив, що уряд закликає Prosus та Naspers зупинити бізнес у росії, а також видалити з Avito оголошення про пошук найманців для війни в Україні. Такі оголошення з’являлися на сервісі оголошень, де пропонували до 300 тис. рублів та «гнучкий графік».

«Якщо ще кілька днів тому оголошення були більш менш спільними, то зараз уже пішла конкретика. Шукають людей, які «добре розуміють правонастрій підтексту визвольного руху» (wtf?). Можлива «додаткова ідеологічна підготовка».

Дмитро Дубілет

Сайт Avito закритий для IP з інших країн, але через російський VPN сервер можна зайти. Редакція ITC.ua перевірила та не знайшла подібних оголошень. Можливо, компанія почала їх видаляти.

Раніше Дубілет звернувся до Google, Meta та інших великих рекламних майданчиків світу із проханням допомогти показом безплатної реклами кампанії зі збору коштів на гуманітарні потреби України.

Disqus Comments Loading...