Вийшов перший трейлер фільму John Wick: Chapter 4 / «Джон Вік 4»

Студія Lionsgate опублікувала на своєму YouTube-каналі перший повноцінний трейлер майбутнього фільму John Wick: Chapter 4 / «Джон Вік 4».

Черговий фільм про колишнього найманого вбивцю є продовженням третьої частини. Головний герой, якого знову грає Кіану Рівз, має битися з новим ворогом. Суперник має могутніх союзників по всьому світу, так що бій буде не з простих. І ще на шляху Джона Віка стануть могутні сили, які перетворюють старих друзів на ворогів. Лише подолавши всі перешкоди, Вік зможе заслужити на свободу.

Спочатку фільм John Wick: Chapter 4 / «Джон Вік 4» мав вийти на екрани 21 травня 2021 року. Однак через пандемію коронавірусу лише у червні 2021 року вдалося розпочати зйомки, а прем’єру перенесли на 27 травня 2022 року. Потім термін виходу фільму ще раз переглянули. Тепер він має вийти на екрани 24 березня 2023 року.

Крім Кіану Рівза у фільмі також знімалися Донні Єн («Бунтар Один»), Білл Скарсгард («Воно»), Лоуренс Фішберн («Матриця»), Хіроюкі Санада («Світ Дикого Заходу») та інші.

Disqus Comments Loading...