З 2016 року Google продала майже 38 млн смартфонів Pixel, 10 млн з них ─ за останній рік

Опубликовал
Вадим Карпусь

Google Pixel ─ все ще другорядний гравець на світовому ринку смартфонів, хоча бренд продовжує розвиватися. Судячи з оновлених даних, за весь час з моменту виходу на ринок у 2016 році Google змогла реалізувати близько 38 млн смартфонів Pixel. Причому за останній рік спостерігається великий стрибок – було продано приблизно чверть від загальної кількості.

За словами віцепрезидента IDC Франсіско Херонімо, у період з 2016 по 2023 рік Google поставила на ринок 37,9 млн телефонів Pixel ─ це повний життєвий цикл лінійки Pixel на цей час. При цьому останніми роками продажі зросли «двозначними цифрами».

У 2018 році Google подвоїла постачання Pixel у порівнянні з першим роком існування лінійки, реалізувавши близько 4 млн смартфонів. До 2019 року Google набрала обертів, продавши 7,2 млн одиниць. Перед запуском лінійки Pixel 7 у 2022 році було продано 27,6 млн смартфонів. Таким чином, Google удалося реалізувати близько 10 мільйонів телефонів Pixel за останні 12 місяців. Потенційно це найкращий рік для Pixel, оскільки попередній рекорд становив вищезгадані 7,2 млн одиниць.

Онлайн-курс "Режисура та візуальний сторітелінг" від Skvot.
Перетворюй свої ідеї на сильні історії в рекламі, кліпах чи кіно Досвідом ділиться режисер, продюсер та власник продакшену, який 10+ років у професії.
Детальніше про курс

Ці успіхи багато в чому обумовлені хорошими продажами в США та Японії. У липні стало відомо, що Японія тепер є найбільшим ринком для Google Pixel, а пізніший звіт показав, як Pixel активно відбирає частку ринку iPhone в Японії. Крім того, Google був єдиним брендом смартфонів, постачання якого у Північній Америці не скоротилося порівняно з минулим роком.

Щоправда, успіхи Google тьмяніють у порівнянні з показниками Apple, яка продає понад 224 млн iPhone на рік, і цей показник майже постійно зростає.

Джерело: wccftech

Disqus Comments Loading...