Рубрики Новини

З початку року «Київстар» встановив 108 нових базових станцій мобільного зв’язку, наразі працює 95% інфраструктури оператора

Опубликовал
Вадим Карпусь

Оператор зв’язку «Київстар» повідомив, що попри масштабні військові дії компанія продовжує інвестувати у розвиток мобільної мережі. У 2022 році компанія «Київстар» збудувала 108 нових базових станцій для покращення якості зв’язку.

Зокрема протягом січня-травня 53 базових станцій збудовано в містах на Заході України, 27 базових станцій – у Вінницькій, Житомирській, Київській і Черкаській областях. На Сході України – збудовано 20 базових станцій, з них найбільше у Харківській області. На Півдні України встановлено 8 нових базових станцій. В першому кварталі 2022 року в будівництво і розвиток мережі мобільного зв’язку в Україні було інвестовано 659 млн грн.

Завдяки новим базовим станціям оператор зміг краще забезпечувати зв’язок у тих регіонах, де є зростання трафіку. Так,  майже 5 млн абонентів, які до війни знаходились у великих містах, мігрували в сільську місцевість у межах своїх областей. А ще приблизно 4 млн абонентів – переїхали в інші регіони, переважно на Захід України.

Додатково повідомляється, що спеціалісти оператора оперативно усували аварійні ситуації, які виникли внаслідок пошкодження телекомунікаційної інфраструктури. Наразі 95% телекомунікаційної інфраструктури «Київстар» працює у штатному режимі.

Disqus Comments Loading...