Рубрики Новини

За тиждень українська ІТ-армія атакувала 135 російських онлайн-ресурсів: серед них Сбербанк, ТВ-платформи та сервіси замовлення їжі

Опубликовал
Тетяна Нечет

З початку російського вторгнення в Україну ІТ-армія об’єднала провідних фахівців з усієї країни та світу, щоб боротися із ворогом на кіберфронті. З 11 по 17 квітня атаковано 135 онлайн-ресурсів у рф. «Лягла» національна система маркування товарів. Внаслідок цього міністерство промисловості росії було змушене дозволити виробляти та продавати товари без QR-кодів. Про це повідомили у Мінцифри.

Атака на систему стягнення оплати за проїзд вантажними автомобілями масою від 12 тонн створила значні перепони вантажного транспорту у пересуванні автомагістралями.

«Сервіси онлайн-бухгалтерії. Через наші атаки сервіси працювали нестабільно, а в одного з найбільших банків росії Сбербанка виникли збої в роботі та обслуговуванні клієнтів. Платформи онлайн телебачення. Незважаючи на атаки, жителі країни-агресора не могли вжити чергової порції пропаганди від російської влади», — сказано в публікації.

Також ІТ-армія створила збої у роботі сервісів замовлення їжі онлайн.

Disqus Comments Loading...