Рубрики Новини

Зібрали майже 2 млн для ЗСУ. Підсумки 2024 року та новини збору для Третьої штурмової на «Артатрощу»

Опублікував itc-ua

Braveproject, БО «Група 35» та MC.today в минулому році почали збір 10 млн грн для бойових пілотів Третьої окремої штурмової бригади ЗСУ: за них планувалось купити 6 важких дронів «Артатроща».

Підсумок року вражає: вдалось зібрати 1 млн 921 тис. Суми пожертв та назви бізнесів, які допомагали збирати кошти, можна побачити на інтерактивній дошці проєкту

Куплено вже два дрони: вони працюють та знищують загарбників. 

До збору долучились українські соціально відповідальні бізнеси. Загалом 16 компаній: Hotline.finance, Uptech, Sombra, Adaptiq, A1 Consulting, MobiDev, Geniusee, Softjourn, TrafficKitchen, WebSpark, ORIL, AstraMotion, HOP HEY, YouTeam, GIS Art, MWDN. Також компанії MixDigital, EPOM, Chainza, LeadsUp підтримали збір VOL на ремонт дронів та оптичних приладів, а Vodafone та WebLab Technology – збір на протези Esper Hand.

Продовжуємо розповідати про компанії, що долучились до зборів нещодавно: 

  • Astra Motion – українська компанія, що спеціалізується на створенні анімації та пояснювальних відео, а також ілюстрацій, відеопрезентацій, презентацій мобільних додатків, UI/UX дизайнів тощо – передала 16 тис. грн на  «Артатрощу».
  • HOP HEY – найбільша в Україні мережа магазинів розливного пива – задонатила 431 тис. грн. Загалом з початку повномасштабного вторгнення, мережа вже передала понад 10 млн грн на потреби ЗСУ та протидію ворогу.
  • YouTeam передали 16.4 тис. грн. Це маркетплейс для наймання віддалених розробників за моделлю staff augmentation. Платформа дозволяє технічним компаніям прискорювати темпи розробки, миттєво додаючи в команду інженерів, що працюють за контрактом.
  • GIS Art задонатили 50 тис. грн. Компанія розробляє програмне забезпечення на замовлення для компаній з США, Європи та Австралії, що працюють у сферах охорони здоров’я, транспорту та нерухомості.
  • MWDN передала 100 тис. грн. Це сервісна ІТ компанія, яка створює довгострокові команди технічних спеціалістів для клієнтів з Ізраїлю, країн ЄС та США. На ринку понад 20 років, пропонує широкий спектр послуг, від веброзробки до R&D.

До збору VOL на ремонт дронів та оптичних приладів долучились компанія Chainza, задонативши $3000. Основна спеціалізація компанії – розробка застосунків та платформ в екосистемі блокчейн: вона пропонує цілий спектр послуг у цій сфері.

Збір «Артатроща» та інші збори – це частина проєкту Braveproject, що збирає $1 млн для ЗСУ та гуманітарних потреб. Група українських ІТ-фахівців створила інтерактивну дошку логотипів для компаній, які підтримують ЗСУ. Ця ідея була натхненна проєктом TheMillionDollarHomepage, де кожен піксель відповідає одному долару доната. Компанії можуть обирати розмір логотипа, місце на дошці та збір, який хочуть підтримати. А видання MC.today, ITC.ua та Highload розповідають новини про донати бізнесів, що долучились та публікують їх на сайтах і в соцмережах. 

Якщо ви хочете долучитись до підтримки збору – переходьте за цим посиланням