Рубрики НовиниКіно

Знайдені рештки актора Джуліана Сендса — «Чорнокнижник» загинув на Лисій горі в Каліфорнії

Опубликовал
Андрей Русанов

У районі зникнення американського актора Джуліана Сендса, відомого за фільмами «Чорнокнижник» та десятками інших ролей, знайшли людські рештки. Сендс зник у січні цього року під час походу, його тіло ймовірно знайдено на Лисій горі (Mt. Baldy) у Каліфорнії.

ОНОВЛЕННЯ 27.06.2023: Експертиза підтвердила виявлення тіла Джуліана Сендса.

Актор зник 13 січня під час подорожі пішохідним маршрутом Болді-Боул приблизно за 80 км на північний схід від Лос-Анджелеса. Пошукова операція відновилася через п’ять місяців після зникнення Джуліана, 17 червня. У ній взяли участь 80 волонтерів та представників влади, використовувалися гелікоптери та безпілотники. Тіло було виявлено у суботу, його вже доставили до офісу коронера. Експертиза та впізнання займуть приблизно тиждень.

Попри сприятливу погоду, пошук ускладнився особливостями місцевого рельєфу. Район виявлення рясніє пагорбами та ярами, в деяких з них лежать понад 3 метри снігу.

Онлайн-курс "Директор з продажу" від Laba.
Як стратегічно впливати на дохід компанії, мотивувати сейлзів перевиконувати KPI та впроваджувати аналітику — навчить комерційний директор Laba з 12-річним досвідом у продажах.
Приєднатись до курсу

Старшому поколінню Джуліан Сендс, який народився в 1958 році, запам’ятався за фільмами «Чорнокнижник» (1989) та «Чорнокнижник: Армагеддон» (1993) у ролі харизматичного лиходія. Також він знімався в оскароносних «Полях смерті» (1984), фільмах «Арахнофобія»(1990), «Обід голяка» (1991) та «Покидаючи Лас-Вегас» (1995). Глядачі 21 століття бачили його у «Персні Нібелунгів» (2004), стрічках «Тринадцять друзів Оушена» (2007), «Дівчина з татуюванням дракона» (2011), серіалах «Зоряна брама» та «Декстер». З 1982 року Сендс знявся у шести десятках фільмів та серіалів.

Джерело: Variety

Disqus Comments Loading...