Безоплатна діагностика техніки Apple та заміна акумулятора на iPhone: iOn запустив спеціальні пропозиції

Опубликовал
Партнерский материал

Навіть преміальна техніка іноді капризує. Але якщо гаджет Apple купили в авторизованого посередника і він має офіційну гарантію від виробника, його можна легко полагодити. В Україні цим займається компанія iOn, яка має статус Apple Premium Reseller. Вона не лише продає техніку Apple, а й самостійно ремонтує її.

У партнерському матеріалі з iOn Олександр Нікулін, керівник відділу сервісного обслуговування компанії, розповідає, чому варто вибирати саме сертифіковані центри, та ділиться промокодом від компанії.

Партнерський матеріал?

Де працює iOn в Україні

Сервісний центр iOn авторизований корпорацією Apple. Його відділення працюють у Києві та Дніпрі, а незабаром компанія розшириться і відкриє філії в Одесі та Львові. Експерти компанії допомагають усім власникам техніки Apple незалежно від того, у якому магазині та якій країні вони придбали гаджети. 

Навіть якщо поломка не гарантійна – наприклад, розбитий дисплей – і ви потребуєте платного ремонту, ми все одно рекомендуємо звертатися тільки до авторизованих сервісних центрів. Це збереже гарантію на сам пристрій і дозволить уникнути серйозних несправностей після ремонту.

Компанія Apple не може відповідати за якість обслуговування в неавторизованих майстернях. Відсутність інформації про рівень майстрів, якість обладнання та умови, у яких проводили ремонт, тягне за собою чимало наслідків. Наприклад, якщо розбитий дисплей iPhone замінити китайською копією, функція Face ID буде заблокована на програмному рівні.

Записатися на сервісне обслуговування до iOn.

У чому переваги iOn

Щоб не потрапити до рук пересічних майстрів, вибирайте сервісний центр відповідально. iOn Service – сертифікований центр експертизи Apple.

Ось які в нього є переваги: 

 • Кваліфіковані спеціалісти. Усі співробітники компанії пройшли навчання та мають сертифікати Apple. Експерти iOn знають, як вдихнути життя у зламаний пристрій, і працюють відповідно до всіх регламентів Apple Inc. Їм можна довіряти.
 • Інструменти та вузькопрофільне обладнання від виробника. Техніка Apple є складними електронними пристроями. І якщо виникає необхідність їх розкрити, щоб відремонтувати, робити це потрібно ювелірно та за допомогою спеціальних інструментів. Інакше чекайте на проблеми.
 • Нові оригінальні деталі Apple. При ремонті ваших гаджетів фахівці iOn використовують тільки нові й оригінальні деталі. Саме ті, що зійшли з конвеєра Apple і встановлюють у всі Mac, iPad та iPhone під час виробництва.
 • Ремонт відбувається оперативно. Діагностику і прості ремонтні роботи проводять швидко та у присутності власника. Усе це завдяки тому, що в центрі постійно є оригінальні деталі. На складніші поломки зазвичай передбачено від 1 до 45 діб.
 • Гарантія. Команда iOn завжди бере на себе відповідальність за те, що робить. Саме тому на всі ремонтні роботи надає гарантію. До того ж після звернення до сервісного центру iOn зберігається гарантія на ваш пристрій.
 • Турбота про клієнтів. Статус Apple Premium Reseller передбачає високі стандарти обслуговування, а також комфортну для гостей атмосферу. У центрі можна скористатися гостьовим Wi-Fi і додатковими послугами – наприклад, спробувати навчання із пристроями Apple. Але найважливіше: навіть у складних ситуаціях фахівці центру прагнуть допомогти своїм клієнтам і відстоюють їхні інтереси перед виробником.

Записатися на сервісне обслуговування до iOn.

Які послуги пропонує iOn Service

Відвідати офіційний сервісний центр Apple можна без попереднього запису. Також ви можете забронювати візит на певний час, щоб уникнути черги. Це легко зробити за посиланням через форму зворотного зв’язку на сайті ion.ua.

Усі продукти Apple мають свій термін гарантійного обслуговування, у межах якого будь-які роботи з ремонту техніки є безкоштовними. Для цього потрібно лише дотримуватись умов експлуатації, заявлених виробником.

Фахівці iOn Service також виконують ремонт у негарантійних випадках. Наприклад, якщо мова йде про механічні пошкодження або про пристрої з терміном гарантії, що минув. У цих випадках послуги надають на стандартних комерційних умовах.

В iOn діє кілька додаткових програм. Наприклад, сервіс «Захист від усіх неприємностей» стане у пригоді за будь-яких форс-мажорних обставин. Купуйте послугу разом з гаджетом – і фахівці iOn безоплатно відремонтують його навіть у негарантійних випадках або, взагалі, замінять на новий.

Також користувачі можуть продовжити стандартну гарантію на пристрій. Це допоможе уникнути неприємностей з ремонтом і вимушених витрат. Але найголовніше: ви будете спокійними за ремонт у майбутньому.

Записатися на сервісне обслуговування до iOn.

Які зараз є спеціальні пропозиції iOn Service

 • безкоштовна діагностика вашого гаджета;
 • безоплатне чищення динаміків у смартфоні або навушниках Apple;
 • профілактика MacBook за 299 грн;
 • безплатна заміна акумулятора на iPhone, ви оплачуєте лише сам акумулятор;

 

Ця пропозиція доступна за промокодом ITCUA-SERVICE до 20 листопада 2022 року.

Записатися на сервісне обслуговування до iOn.

 

Авторизовані сервісні центри iOn для власників Apple ви можете відвідати за адресами: 

 • ТРЦ Retroville, Київ, пр-т Правди, 47. Телефон: +38 (067) 455 03 03
 • Дніпро, пр-т Дмитра Яворницького, 51. Телефон: +38 (067) 815 42 42
Партнерський матеріал?

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Disqus Comments Loading...