Українські айтівці створили трекер завдань для дітей. З ним діти можуть виконувати прості хатні справи та допомагати країні

Опубликовал
Партнерский материал

Українці створили застосунок KiteTools, завдяки якому батьки можуть піклуватись про дітей на відстані, а діти – допомагати Україні. Для цього вони мають регулярно виконувати завдання на кшталт читання, зарядки тощо.

У партнерському матеріалі з KiteTools його команда розповідає, як застосунок допомагає маленьким українцям відволікатись і легше переносити нові воєнні умови. 

Партнерський матеріал?

Батьки створили для дітей: як з’явився KiteTools

KiteTools створила команда батьків-айтівців: вони опинились далеко від своїх дітей, яким довелося виїхати з країни через війну. 

Айтівці керувались рекомендаціями психологів, коли розробляли застосунок KiteTools. Він допомагає дітям трохи відволіктись від нових обставин, як-от переїзд, незвичне оточення та туга за домом, і залишатись у контакті з батьками хоча б віртуально.

«Ми спочатку розробляли проєкт майже для себе особисто, – каже CEO проєкту Дмитро. – Для мене, наприклад, це був спосіб зберігати контакт із сином, який більшу частину часу далеко від мене». 

Завантажити KiteTools

Як саме працює застосунок

KiteTools – це застосунок-трекер повсякденних завдань. Він побудований на методі відновлення звичних справ. Батьки вибирають 10 базових завдань з готового переліку або додають власні. Ранкова зарядка, вивчення уроків, читання та інше – це все можна позначити, а потім прослідкувати за виконанням. 

«Коли день структурований і складається з маленьких, але постійних завдань, то психіка легше адаптується, – пояснюють в команді KiteTools. – А ми ще й гейміфікацію сюди додали».

За виконання завдань дитина отримує «тулзи» – внутрішні умовні одиниці. Наприклад, один тулз за виконання хоча б одного завдання на день, три – за десять завдань на день або 15 – за 10 завдань на день протягом місяця. Якщо регулярно користуватись застосунком, за місяць можна легко набрати понад 100 тулзів.

Цей метод підходить не тільки для дітей. Дорослі теж можуть виконувати власний список завдань паралельно з дитиною. «Це вже сімейне змагання», – додають розробники.

Спробувати застосунок KiteTools

Як з KiteTools можна допомагати Україні

Свої внутрішні здобутки в KiteTools дитина може перетворити на реальну допомогу Україні. 

«Ми помічали навіть у себе вдома, що діти якось самі переживають за Україну, особливо ті, хто виїхав з батьками. Відчувалось, що навіть вони хочуть зробити свій внесок, – кажуть розробники. – Тому ми даємо їм можливість допомогти».

Кожні 100 тулзів дитина може передати на благодійність, а команда KiteTools конвертує їх у гроші – це $1 – і передає далі.

KiteTools уже доступний в основних магазинах: в App Store і Google Play. Його завантажили понад 10 тис. разів. Також застосунок має безкоштовний тестовий період. 

«Щоб було що перераховувати на благодійність, потрібні ж гроші, – каже CEO проєкту Дмитро. – І щоб усе працювало також. Тож із другого місяця користування платне».

Команда KiteTools допомагає армії, волонтерам, переселенцям, притулкам для тварин. З кожної щомісячної оплати 30% відправлятимуть на благодійність.

Партнерський матеріал?

Завантажити застосунок

Disqus Comments Loading...
Поделитесь в соцсетях
Опубликовал
Партнерский материал