Рубрики Технології

Розробник мобільних ігор Playrix забороняє співробітникам обговорювати «спеціальну операцію в Україні» заради безпеки [Оновлено: Playrix це спростовує]

Опубликовал
Максим Григор'єв

Заснована в росії компанія Playrix, що випускає мобільні ігри, заборонила співробітникам згадувати «спеціальну операцію в Україні». Про це на своїй сторінці у Linkedin написав український розробник Дмитро Сорока, якому запропонували роботу у компанії. На допис звернуло увагу видання AIN.

[Оновлено: 17:50] Пресслужба Playrix після виходу матеріалу зв’язалася з редакцією ITC, пояснивши, що для спілкування з кандидатами використовують поштові адреси в домені @playrix.com. А зазначений у листуванні домен не належить компанії та був створений кілька днів тому невідомими особами.

«Нам дуже прикро, що Дмитро зіткнувся з такою ситуацією, та просимо усіх наших кандидатів перевіряти контакти рекрутерів аби не натрапити на фейкові аккаунти.».

Дмитро Сорока отримав листа від нібито рекрутера Playrix, в якому одразу розповіли про корпоративну етику. Виявилося, що співробітники не можуть обговорювати «Спеціальну операцію в Україні» задля безпеки співробітників на території росії.

Курс Frontend від Mate academy.
Frontend розробник може легко створити сторінки вебсайту чи вебдодаток. Тому після курсу ви станете затребуваним фахівцем у сфері, що розвивається.
Інформація про курс

Звичайно, Дмитро відмовився від такої вакансії, пояснивши, що не працюватиме в компанії, яка не вміє називати речі своїми іменами.

Дівчина-рекрутер у відповідь заявила, що «зараз не все так однозначно і ніхто не знає всієї правди». Заодно вона погрожувала, що Дмитро може пошкодувати про цю відмову пізніше.

Компанія Playrix була заснована братами Ігорем та Дмитром Бухманами. У 2013 році Playrix відкрила представництво у Дубліні та перенесла туди штаб-квартиру.

В Україні компанія має близько 1500 співробітників у Києві, Одесі, Рівному, Харкові та Полтаві. Також Playrix володіє українськими студіями 4Friends, VOKI, Home Games, Zagrava Games та Boolat Games.

Американський Forbes після 24 лютого випустив статтю, в якій розповідається, що співзасновник Playrix – мільярдер Ігор Бухман, висловив свою позицію щодо вторгнення росії в Україну, заявивши, що «те, що відбувається – трагедія» і «потрібно зупинити війну».

У березні українське представництво Playrix пожертвувало $500 тис. локальному представництву Червоного хреста.

AIN додає, що з перших днів повномасштабного вторгнення Playrix запровадила цензуру, попри те, що сам Бухман у зверненні до співробітників заявив, що не забороняє публічно висловлювати свою думку. У коментарі одна зі співробітниць компанії за умов анонімності додала, що «висловлювати свою думку вони й не давали, видаляли всі коментарі».

Disqus Comments Loading...