Рубрики Новости

Мінцифра та ДМС оприлюднили понад 4 мільйони митних декларацій з лютого 2020 року

Опубликовал
Володимир Скрипін

Сьогодні Мінцифра разом із Державною митною службою (ДМС) оприлюднили понад 4 мільйони митних декларацій з лютого 2020 року. У міністерстві відзначили, що ці дані були одними з найбільш закритих у світі, а Україна — одна з перших країн у світі, яка відкрила дані з таким високим рівнем деталізації.

Тепер українські підприємці та всі інші можуть переглядати експортно-імпортні декларації на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних. При потребі можна отримати підтверджені та офіційні дані про експортно-імпортні операції.

Переглянути відкриті дані можна на вебпорталі відкритих даних, а також за допомогою АРІ-сервісу. Дані на порталі оновлюватимуться щомісячно.

Варто зазначити, що всі дані — знеособлені. Тобто, з точки зору конфіденційності взагалі немає ніяких приводів для хвилювання.

Курс-професія "Дизайнер інтер'єрів" від Skvot.
Велика практична програма для всіх, хто хоче засвоїти професію дизайнера інтер'єрів і заробляти на реальних проєктах відразу після курсу. Досвідом та інсайтами діляться одразу три лектори.
Програма курсу

Також можна згадати про інтерактивний портал аналітики митної служби, на якому міститься ключова статистика по зовнішньоторговельної діяльності України.

Disqus Comments Loading...