Рубрики Новости

Укрзалізниця співпрацюватиме з польською Pesa — разом відновлюватимуть рейкобуси Kyiv Boryspil Express та впроваджуватимуть CityExpress

Опубликовал
Володимир Скрипін

22 квітня «Укрзалізниця» повідомила про домовленість щодо співпраці з польською компанією Pesa Bydgoszcz S.A. Мета співпраці — відновлення дизель-поїздів польського виробництва та реалізація проєкту CityExpress.

Наразі лише 4 з 14 рейкових автобусів Pesa, які експлуатує українська залізниця, знаходяться в робочому стані. Частина цих поїздів використовується на маршруті бориспільського експреса Kyiv Boryspil Express.

Сторони домовилися, що Укрзалізниця спільно із заводом-виробником проведуть детальну технічну оцінку стану рухомого складу та опрацюють оптимальну програму ремонту. Крім того, досягнуто попередньої домовленості в рамках прямого співробітництва Pesa про навчання українських спеціалістів з технічного обслуговування поїздів, щоб у майбутньому зменшити експлуатаційні витрати українського перевізника та локалізацію ремонтів.

Також Укрзалізниця запросила польських колег до співпраці в рамках проєкту City Express. Раніше в Укрзалізниці розповідали, що проєкт City Express у Києві обійдеться мінімум у 10 мільярдів гривень та займе 3-4 роки.

  • Проєкт приміського сполучення City-Express, спрямований на розв’язання проблеми міського трафіку у великих містах (Київ, Харків, Дніпро) та підвищення якості приміського залізничного сполучення, анонсував  президент Володимир Зеленський на всеукраїнському форумі «Україна 30.
Disqus Comments Loading...
Поделитесь в соцсетях
Опубликовал
Володимир Скрипін