Новости Новости 23.04.2021 в 14:48 comment

Укрзалізниця співпрацюватиме з польською Pesa — разом відновлюватимуть рейкобуси Kyiv Boryspil Express та впроваджуватимуть CityExpress

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

22 квітня «Укрзалізниця» повідомила про домовленість щодо співпраці з польською компанією Pesa Bydgoszcz S.A. Мета співпраці — відновлення дизель-поїздів польського виробництва та реалізація проєкту CityExpress.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Наразі лише 4 з 14 рейкових автобусів Pesa, які експлуатує українська залізниця, знаходяться в робочому стані. Частина цих поїздів використовується на маршруті бориспільського експреса Kyiv Boryspil Express.

Сторони домовилися, що Укрзалізниця спільно із заводом-виробником проведуть детальну технічну оцінку стану рухомого складу та опрацюють оптимальну програму ремонту. Крім того, досягнуто попередньої домовленості в рамках прямого співробітництва Pesa про навчання українських спеціалістів з технічного обслуговування поїздів, щоб у майбутньому зменшити експлуатаційні витрати українського перевізника та локалізацію ремонтів.

Також Укрзалізниця запросила польських колег до співпраці в рамках проєкту City Express. Раніше в Укрзалізниці розповідали, що проєкт City Express у Києві обійдеться мінімум у 10 мільярдів гривень та займе 3-4 роки.

City Express у Києві обійдеться мінімум у 10 мільярдів гривень та займе 3-4 роки — топменеджер УЗ

  • Проєкт приміського сполучення City-Express, спрямований на розв’язання проблеми міського трафіку у великих містах (Київ, Харків, Дніпро) та підвищення якості приміського залізничного сполучення, анонсував  президент Володимир Зеленський на всеукраїнському форумі «Україна 30.
Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: