ШІ стрімко проникає в усі сфери — від креативу до розробки. І те, що ще вчора було “для хайпу”, сьогодні — звичний робочий інструмент. Нові ролі, як-от AI-креатор чи промпт-інженер, уже формують ландшафт ринку.
26 липня відбудеться AI Upgrade Day — практична онлайн-подія від GoIT, яка допоможе розібратися, як саме використовувати ШI для підвищення власної ефективності. У фокусі — прикладні рішення для IT-фахівців, менеджерів, фрілансерів, креаторів і малих бізнесів.
У партнерському матеріалі розповідаємо, як отримати максимум користі від участі у події: які сцени обрати, яких експертів послухати та як ШI допоможе вирішити ваші щоденні завдання.
Зміст
1. Для фрилансерів та IT-фахівців
ШІ змінює не лише спосіб роботи, а й відкриває доступ до сфер, які раніше здавались закритими. Сьогодні ті, хто ніколи не писав код, можуть створювати сайти, застосунки, боти — завдяки no-code рішенням і генеративним ШI-інструментам.
Досвідом використання ШI на різних етапах розробки — від створення прототипів до прискореного тестування і запуску у блоці AI for IT поділиться Володимир Мельник, Director of Engineering у GoIT.
2. Для маркетологів, менеджерів, підприємців
ШI — це ще і про реальну ефективність: від автоматизації процесів до зростання продажів. Якщо ви керуєте проєктами, будуєте бізнес, відповідаєте за зростання, впровадження розумних агентів — це також спосіб звільнити час, сфокусуватися на стратегії та пришвидшити ухвалення рішень.
Саме про це буде блок AI for Work з Олексієм Мінаковим — консультантом із генеративного ШІ. Його досвід охоплює співпрацю з Мінцифрою, банківськими установами, бізнесами різного масштабу — від локальних до міжнародних. Олексій покаже, як використовувати ШI для автоматизації маркетингу, управління проєктами, комунікацій із клієнтами.
3. Для тих, хто створює контент: креаторів, SMM-фахівців, дизайнерів
Штучний інтелект — це не тільки про технології, а й про можливість робити більше та креативніше без постійних палаючих дедлайнів і вигоряння. Наприклад, якщо раніше створення лише одного відео могло тривати понад два місяці студійного продакшену, то за допомогою ШI можна впоратися самостійно за 5 годин.
Як цього досягти, розповість Марія Гриценко, ШI-кріейторка у блоці AI for Content. Ви дізнаєтеся, як тестувати значно більше різнопланових ідей і швидко знаходити ті, що дають найкращий результат. А ще — як стартувати у фрилансі або запустити свій side-проєкт.
Участь безоплатна після реєстрації на сайті.
4. Для тих, хто хоче використовувати ШI щодня
Вміння правильно ставити запити, автоматизувати рутинні задачі або оптимізувати день за допомогою AI — це нова цифрова грамотність.
У блоці AI for Life Анна Зайцева, експертка з Big Data та ШI у «Київстар», та Іван Лапа, інженер у Netflix, поділяться, як ШI вбудовується у їхні щоденні робочі процеси та побут. Про застосування ШI на війні розповість Іван Мельничук, військовослужбовець, офіцер Держприкордонслужби України, а в минулому — Director of Engineering.
До розмови долучиться Дар’я Шаповалова, співзасновниця DRESSX — глобального лідера в галузі цифрової моди. Вона розповість, як ШI може стати основою для стартапів, що вже приносять прибуток, та як на його базі створюються індустрії майбутнього. DRESSX — яскравий приклад: стартап із цифровим контентом, який залучив понад $17 млн інвестицій і став місцем сили для брендів, креаторів і покупців.
У рамках події GoIT представить лінійку нових ШI-продуктів, що прискорюють кар’єрне зростання в понад 90% сучасних професій. Зокрема – AI Content Maker, курс для тих, хто створює контент, керує командами або тестує гіпотези в динамічному середовищі.
Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: