Попит на криптовалюту в Україні продовжує стрімко зростати. І дедалі більше людей шукають способи купувати чи продавати криптоактиви за готівку, без реєстрацій, банківських обмежень чи ризику блокування рахунків. Один зі зручних та швидких способів – Бітомати.
У партнерському тексті з Bitomat розповідаємо, як вони працюють та чому варто спробувати.
Зміст
Як працює Bitomat – анонімний криптообмінник за готівку в Україні
Бітомат – це банкомат для обміну криптовалюти, який дозволяє миттєво обмінювати криптовалюту на готівку і навпаки. На відміну від більшості онлайн-обмінників, де обов’язкова верифікація (KYC), Бітомати дають змогу залишитися повністю анонімним. Тут не потрібно проходити ідентифікацію та реєструватись. Жодних паспортів, селфі, сканів документів – усе максимально просто й конфіденційно.
Користувач може:
- продати або купити криптовалюту за готівку;
- обміняти BTC, ETH, USDT або інші криптовалюти на готівку;
- провести операцію за кілька хвилин.
І хоча у випадку з Бітоматом ви не вводите персональні дані та не прив’язуєте банківські картки, варто пам’ятати – на кожну транзакцію діє денний ліміт.

Більше деталей щодо анонімності криптобанкоматів можна знайти на сайті Бітомату.
Придбати крипту в Bitomat можна в Україні та Європі
Бітомати доступні вже в усіх великих містах України – зокрема, в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі. Також їх активно встановлюють у країнах Європи – Польщі, Іспанії, Чехії, Болгарії та інших.
Наявність Бітоматів по обидва боки кордону – важлива перевага для:
- біженців або тих, хто поїхав працювати за кордон;
- бізнесменів, які працюють з криптою в міжнародному контексті;
- туристів, які хочуть швидко обміняти активи.
До речі, зараз можна отримати від 200 до 1000 гривень від Bitomat. Щоб взяти участь в акції, проходьте за цим посиланням – і отримаєте можливість виграти код з грошовою винагородою. У компанії кажуть, що це не конкурс, де роздають гроші, а можливість перевірити роботу Bitomat та переконатись, що з ними дійсно легко та зручно.
Як працює Bitomat та чи безпечно це?
Щоб скористатись Бітоматом, вам знадобиться криптогаманець. Після сканування потрібної монети у вашому криптогаманці ви можете купити чи продати криптовалюту.
Комісія змінюється та часто сягає 1,2%+ залежно від валюти та напрямку (тому люди при купівлі\продажі крипти тут отримають більше). Процес займає до 10 хвилин, а інтерфейс інтуїтивно зрозумілий – навіть новачок розбереться без труднощів.
Бітомати працюють офіційно, зазвичай вони встановлені в бізнес-центрах, ТРЦ, кав’ярнях та інших публічних місцях. Усі транзакції захищені, а криптогаманці – на сучасних стандартах безпеки. Однак варто бути обережним:
- Завжди перевіряйте адресу Bitomat на офіційній мапі.
- Уникайте підозрілих копій або сторонніх «обмінників» із сумнівною репутацією.

Хто створив Bitomat
Bitomat – перший в Україні проєкт, що використовує такий формат обміну крипти. Його створили та розробили особисто засновники Бітомат.
Взагалі це повністю авторський проєкт, створений командою в Польщі: від ідеї та інженерії до софту й виробництва. Уся розробка ведеться в межах однієї екосистеми, що дозволяє контролювати якість і постійно вдосконалювати продукт.
Також компанія щороку бере участь у десятках міжнародних конференцій та івентів, щоб обмінюватися досвідом, презентувати свої розробки та стежити за світовими інноваціями. Щороку представники Bitomat відвідують івенти у Польщі, Україні, Італії, Чехії тощо. Тому ви маєте можливість особисто відвідати криптоконференцію в кожному куточку світу та зустрітись з представниками Бітомат.

Чому Bitomat – це актуально для України саме зараз
З 2022 року Україна стала одним зі світових лідерів за обсягами P2P-операцій у крипті. На фоні обмежень готівкового обігу, валютного контролю та фінансової нестабільності, криптовалюта стає надійним інструментом для збереження і передачі вартості.
Бітомат – найпростіший та найбезпечніший спосіб обміну криптовалюти на готівку без втрати приватності. Вони вже доступні по всій Україні та в багатьох містах Європи. Якщо шукаєте спосіб швидко й анонімно працювати з криптою – саме час спробувати.
Короткий посібник з користування бітоматом
Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: