З вересня стартують навчальні програми EPAM Master’s Program у межах EPAM School of Digital Engineering. Вони підвищать професійний рівень уже досвідчених ІТ-фахівців. Окрім знань від експертів ІТ-індустрії цього року учасникам програм пропонують грант на навчання та умови, завдяки яким можна компенсувати до 50% вартості програми.  

У партнерському матеріалі з EPAM розповідаємо, які будуть напрями навчання і в якому форматі. 

Партнерський матеріал?

Хто й чого навчатиме 

EPAM Master’s Program продовжує набір за чотирма напрямами: 

Навчати студентів будуть провідні експерти компанії, які мають багато років практики. Навчальні програми триватимуть від шести до дев’яти місяців і відбуватимуться в онлайн-форматі. 

Освітні програми передбачають до 20 годин навчання на тиждень, з яких чверть – це онлайн-сесії, решта часу – самостійна робота на спеціальній навчальній платформі та групові Q&A-сесії з викладачами. На цей період учасники отримують доступ до освітніх ресурсів EPAM, де вони зможуть опрацювати проєктні кейси, роботу з фреймворками, пройти курси на власних і зовнішніх навчальних платформах, наприклад LinkedIn Learning. Свій прогрес учасники зможуть відстежувати в особистому кабінеті. 

Для вступу вам знадобиться досвід роботи в ІТ, знання однієї з мов програмування та рівень англійської не нижче В2, адже навчання відбуватиметься цією мовою. 

Хто може отримати грант на навчання 

Цього року EPAM підтримує талановитих розробників грантом Master’s Scholarship на навчання, що покриває 30% його вартості. Для цього є одна умова – кандидат має скласти вступний іспит з результатом більше ніж 70 балів

EPAM запускає програму для досвідчених айтівців і пропонує грант на навчання. Хто може потрапити

Якщо студент оплачує весь курс одним платежем, йому надають знижку 10% повної вартості навчання. Додатково можна отримати ще 10% знижки з промокодом EMPReferral при реєстрації. 

Крім того, університети – партнери компанії пропонують слухачам паралельно здобути ступінь магістра. Серед них Львівська політехніка, НТУ «Харківський політехнічний інститут», НАУ «Харківський авіаційний інститут», ХНУРЕ, Київський національний університет ім. Шевченка, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Державний університет телекомунікацій тощо.

Ознайомитися з деталями програми та зареєструватись за обраним напрямом можна за посиланням

 

Партнерський матеріал?

Зареєструватися на навчання

 

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: