Компанія виділила 57 450 000 грн на закупівлю автівок для ударних рот БПЛА. 

Проєкт зі створення рот ударних БПЛА втілюють за участі Генерального штабу, Держспецзв’язку, Міністерства оборони, Міністерства цифрової трансформації та фандрейзингової платформи UNITED24

Партнерський матеріал?

Протягом двох місяців створили й укомплектували 11 рот у складі бригад ЗСУ. 

«Пікапи дозволяють нам бути мобільними, аби ударні роти могли вчасно й ефективно реагувати на активні бойові дії противника, – розповів командир роти ударних безпілотних авіаційних комплексів 72-ї ОМБр ім. Чорних Запорожців на позивний «Студент». – Це запорука збереження життя бійця, якого вчасно можуть евакуювати й надати медичну допомогу. Крім того, пікап – це місткість. Дуже часто необхідно перевозити габаритні ударні коптери й устаткування до них, які не влізли б в інші машини. Звісно, краще, коли автівки нові, це підсилює впевненість особового складу. Дозволяє не ремонтувати автомобілі часто, а сконцентруватися на виконанні бойових завдань».

«Усі ми щодня бачимо, яку роль на фронті відіграють дрони. Це не лише очі нашої армії, але й ефективний інструмент знищення ворожої техніки та живої сили. Дрони рятують життя нашим захисникам, а це безумовний пріоритет, – сказав засновник української компанії FAVBET Андрій Матюха. – Ми цінуємо те, що робить Міністерство цифрової трансформації, і для нас честь долучитися до комплектації “Армії дронів”».

Ефективність ударних рот БПЛА важко переоцінити. Тільки за останній місяць ударні підрозділи, які «Армія дронів» забезпечує «пташками», уразили 112 танків, 185 бойових броньованих машин і ще 192 одиниці ворожої техніки – від САУ до вантажівок.

Повне оснащення ударних рот БПЛА складається з безпілотників для здійснення розвідувальних та ударних місій, «Старлінків» для безперебійного зв’язку на полі бою та пікапів. За два місяці ударні роти БПЛА укомплектували 216 дронами, 15 «Старлінками» та 64 пікапами. 

Партнерський матеріал?

Більше про Favbet


УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК “ФАВБЕТ”» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК “ФАВБЕТ”» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за №433.


Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: