Ледь не за кожним переглядом фільму стоїть його довгий і складний пошук. Гортати нескінченні списки фільмів у застосунках можна годинами. Погодьтесь, що навіть найкращий фільм не вартий того часу, нервів і зусиль, які ми витрачаємо на його пошук. Бренд Gazer переконаний, що так не має бути, тому створив телевізор, що кардинально змінив механізм пошуку фільмів.

У партнерському матеріалі з Gazer його команда розповідає, як телевізори бренду допомагають швидко знаходити потрібні фільми.

Партнерський матеріал?

Фільтри за жанром, рейтингом і акторами. Як телевізор Gazer METASMART TV допоможе швидко знайти потрібні фільми

Як працює пошук фільмів в METASMART TV

З телевізором нового покоління METASMART TV знайти потрібний фільм можна швидко та легко. Усі фільми та серіали прямо на головному екрані телевізора. Також ви відразу бачите всю інформацію про фільм: у якому з застосунків він є в наявності, чи входить у підписку, яка вартість оренди чи купівлі, якою мовою транслюється.

Залишається лише вибрати найкращий і найвигідніший варіант – і можна переходити до перегляду. Це економить купу часу, адже раніше треба було відкривати кожен застосунок по черзі та з’ясовувати, чи є потрібний фільм і на яких умовах його можна переглянути. Тож, якщо фільм існує, то він обов’язково знайдеться.

Фільтри за жанром, рейтингом і акторами. Як телевізор Gazer METASMART TV допоможе швидко знайти потрібні фільми

Більше інформації про METASMART TV шукайте за посиланням

 

З унікальним фільтром і професійними підбірками знайдеться все

Це якщо ви вже визначилися з фільмом і цілеспрямовано шукаєте саме його. А якщо не знаєте, що подивитися, то декілька фільтрів онлайн-кінотеатру нічим не зарадять. Ну як можна вибрати з переліку фільмів, що відсортовані за жанром і країною?

Натомість Gazer METASMART TV пропонує таку кількість параметрів фільтра, що максимально деталізує вибір. Сортувати фільми можна не тільки за жанром, а й за рейтингом, роком випуску, студією, режисерами, акторами, віком глядача та іншими параметрами. Так в рази більше шансів, що телевізор сформує підбірку фільмів, які максимально відповідатимуть інтересам і вподобанням глядача.

Фільтри за жанром, рейтингом і акторами. Як телевізор Gazer METASMART TV допоможе швидко знайти потрібні фільми

Завдяки METASMART TV можна отримати доступ до безлічі професійних і цікавих підбірок фільмів і серіалів. Відтепер не потрібно шукати їх в соціальних мережах чи на сайтах. Добірки, створені студіями, відомими режисерами, акторами або кінокритиками точно допоможуть вибрати щось достойне та розширити кінематографічний кругозір без зайвих зусиль.

Gazer METASMART TV зробив перегляд кіноконтенту доступнішим і таким, що задовольняє потреби різних глядачів: від досвідчених кіноманів до звичайних глядачів. З ним процес пошуку та вибору фільмів набагато захопливіший і зручніший. З Gazer завжди є що подивитись.

 

Партнерський матеріал?

На сайт Gazer

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: