Згідно зі статистикою, кібератака відбувається кожні 11 секунд, в середньому від неї зазнають збитки у $13 млн. Наслідки атак можуть зупиняти бізнес-операції, погіршувати репутацію та викликати судові позови через порушення норм захисту даних.

У епоху кібервійн, де загроза інформаційних атак відчувається щодня, надійний захист даних стає критичним. Кіберзлочинність трансформувалася у постійну загрозу для компаній усіх масштабів та галузей.

У партнерському тексті з Dell Technologies і ALESTA його команда розповідає, як захистити свою організацію, клієнтів, співробітників та їхні цінні дані за допомогою технологічних рішень. 

Партнерський матеріал?

Що можна зробити, щоб захиститися 

В Україні стратегія кіберстійкості обов’язкова в секторах критичної інфраструктури та фінансових послуг. Нещодавні атаки на кшталт тієї, що сталася з Київстаром, підкреслюють, наскільки серйозні наслідки мають порушення в системах безпеки.

Щоб знизити ризики та створити більш стійкий до кібератак підхід до захисту даних, бізнес може модернізувати й автоматизувати свої стратегії відновлення та безперервності бізнесу. А ще використовувати новітні інтелектуальні інструменти, щоб виявляти кіберзагрози та захищатися від них.

Як працює Dell Cyber Recovery

Сімейство програмного забезпечення Dell Cyber Recovery не просто захищає, а переміщує критично важливі дані від поверхні атакиКіберзахист від Dell Cyber Recovery: шифрування, ізоляція даних і швидке відновлення після атакКіберзахист від Dell Cyber Recovery: шифрування, ізоляція даних і швидке відновлення після атаквразливі точки на підприємстві. Воно фізично ізолює їх у захищеній частині центру обробки даних, тобто створює надійний бункер для інформації. Тут критично важливі дані знаходяться в окремому безпечному сховищі, тому хакери не можуть отримати доступ до ізольованих копій у разі атаки.  


Кіберзахист від Dell Cyber Recovery: шифрування, ізоляція даних і швидке відновлення після атак

Такий метод також прискорює відновлення даних, забезпечує цілісність і доступ до необхідної інформації.

«Цей продукт є ідеальним рішенням для фінансових установ, які працюють з великим обсягом конфіденційних даних і мають гарантувати їх захист у найскладніших умовах», – коментує експерт з серверних рішень компанії ALESTA. 

Dell Cyber Recovery дозволяє налаштувати захист та відновлення з урахуванням специфічних потреб бізнесу, оптимізуючи час відновлення після інцидентів. Все це відбувається завдяки автоматизованим процедурам, які дозволяють швидко та впевнено повернути критично важливі бізнес-системи в роботу.

«Компанія Dell не лише забезпечує збереження та захист даних, але й демонструє високі стандарти кібергігієни. Інвестиції в кібербезпеку стають не тільки технічною необхідністю, але й стратегічним вибором – він показує, що компанія піклується про тривалу безпеку, і клієнти можуть їй довіряти», – додають в ALESTA.

Які головні переваги 

Dell EMC PowerProtect Cyber Recovery використовує передові технології, щоб створити «повітряний проміжок» – він ізолює мережу та усуває інтерфейси управління, які можуть бути скомпрометовані. Цей метод захищає важливі дані у спеціальному електронному сховищі, що не має прямих зовнішніх з’єднань, і мінімізує можливість доступу під час кібератак. 

Інструмент автоматизує синхронізацію даних між системами, включно з відкритими системами та мейнфреймами, а також сховищем. Так створюються незмінні копії із захищеними політиками зберігання. Автоматизовані політики шифрування та реплікації убезпечують дані щоденно. Тож у разі кібератаки ви можете швидко виявити чисту копію даних, відновити критично важливі системи та відновити роботу.

Переваги Dell Cyber Recovery для банків і фінансових установ:

  1. Захист від витоку даних. Надійне шифрування та ізоляція даних захищають від несанкціонованого доступу та витоків.
  2. Сумісність з регуляторними стандартами. Dell Cyber Recovery допомагає фінансовим установам відповідати міжнародним стандартам та регуляціям щодо захисту даних. Це знижує ризики юридичних наслідків, а значить компанії довірятимуть клієнти та регулятори.
  3. Швидке відновлення після інцидентів. Ефективні механізми відновлення базуються на технології «золотих копій» та автоматизованому процесі відновлення. С такими рішеннями можна швидко реагувати на інциденти та мінімізувати час простою, що оцінять фінансові установи.
  4. Оптимізація витрат на захист даних. Завдяки автоматизації Dell Cyber Recovery зменшує потребу в операціях вручну та дозволяє ефективніше використовувати ресурси IT-персоналу. Бізнес менше витрачає на інфраструктуру безпеки та управління даними.
  5. Довіра клієнтів та позитивна корпоративна репутація. Якщо фінансові установи використовують Dell Cyber Recovery, це підкреслює їх зобов’язання дотримуватись високих стандартів безпеки даних. Результат – клієнти довіряють компанії, корпоративна репутація позитивна.
  6. Гнучкість та масштабованість. Dell Cyber Recovery пропонує рішення, які легко масштабуються та адаптуються до потреб бізнесу. З ними можна зростати та адаптуватись, не доходячи до кардинальних змін у своїх інформаційних системах.

Дізнатися більше про те, як працює Dell Cyber Recovery, можна за посиланням.

 

Стратегічний вплив на бізнес

Dell EMC PowerProtect Cyber Recovery є ідеальним рішенням не тільки для фінансових установ, але і для будь-якого бізнесу, який хоче захистити свої дані.

Рішення від Dell не тільки захищає від потенційних загроз, але й допомагає будувати стійкі відносини з клієнтами, які будуть впевнені в надійності їхніх даних. Цей продукт можна об’єднувати з наявними IT-інфраструктурами, що полегшує процеси та мінімізує перерви у роботі систем. Використання передових алгоритмів і технологій, наприклад, дедуплікації даних, дозволяє знизити витрати на зберігання даних і зробити системи відновлення ефективнішими.

«Таким чином, Dell Cyber Recovery виходить на передній план як засіб відновлення даних після кібератак та важливий елемент стратегічного управління кібербезпекою. Він надає компаніям можливість процвітати в умовах постійної невизначеності й загроз», – додають в компанії.

Формування культури та стратегії кіберстійкості

Компанії, які хочуть захистити свої дані, можуть отримати корисні консультації. Їх надають експерти з кіберзахисту ALESTA – єдиного системного інтегратора в Україні з найвищим статусом партнерства Titanium від Dell.

Додаткові консультаційні послуги допоможуть визначити, які критично важливі системи необхідно захистити. Експерти допоможуть створити дизайн інфраструктури, що допоможе їх відновлювати. Вони сформують вимоги та підберуть технології для аналізу, розміщення та захисту даних, а також нададуть економічне обґрунтування і прорахують час, який потрібен на реалізацію стратегії кіберзахисту.

Залишити заявку на консультацію або дізнатися більше про те, як працює PowerProtect Cyber Recovery, можна за посиланням.

Отримати консультацію

Партнерський матеріал?

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: