Тепер українські компанії можуть запровадити цифрових RPA-роботів зі штучним інтелектом без оплати за платформу та ліцензії. ІТ-компанія IBA Ukraine пропонує вітчизняному бізнесу RPA-платформу EasyRPA.

У партнерському матеріалі пояснюємо, чому для українського бізнесу це дуже добрі новини.

Партнерський матеріал?

Чим корисні RPA

RPAКласифікація документів, робота з даними за методами ШІ: що дасть бізнесу впровадження RPA-платформиКласифікація документів, робота з даними за методами ШІ: що дасть бізнесу впровадження RPA-платформиRobotic Process Automation – це технологія, що дозволяє автоматизувати процеси за допомогою роботів. Тобто RPA-платформи допомагають значно зменшити кількість ручних операцій, скоротити кількість помилок і збільшити продуктивність бізнесу. Роботи можуть звільнити від рутинної нетворчої праці десятки співробітників і зайняти їх складнішими завданнями.

Такі RPA можуть інтегруватися в наявні IT-системи компанії, не вимагаючи складних змін і суттєвих інвестицій. Вони вміють витягувати й заносити дані, перетворювати й перевіряти інформацію, працювати з ERP- та CRM-системами, а також аналізувати дані та формувати звіти.

Активна роботизація бізнесу – це європейський і світовий тренд. Обсяг ринку RPA-систем у 2021 році оцінювався в $2,65 млрд. За прогнозами, він зросте в середньому на 27,7% до 2030 року і становитиме $23,9 млрд. Згідно з останніми дослідженнями, 74% опитаних компаній уже використовують RPA-платформи, тоді як у 2015-му їх було лише 14%. Такий бізнес спромігся знизити витрати в середньому на 32%.

Як працює EasyRPA

Компанія IBA Group уже кілька років впроваджує та супроводжує своїх роботів для бізнесів з різних галузей: фінанси, ритейл, логістика, енергетика. При цьому розробники передають своїм клієнтам як платформу, так і всю необхідну технічну документацію для створення та підтримки роботів: інструкції розробника, користувача й адміністратора, а також навчальні курси.

Відмінною особливістю нової платформи EasyRPA є відсутність плати за ліцензії. Перехід на неї – це можливість для українського бізнесу заощаджувати щороку десятки тисяч доларів.

Додаткова можливість платформи – вбудовані модулі для класифікації документів та отримання інформації на основі методів штучного інтелектуКласифікація документів, робота з даними за методами ШІ: що дасть бізнесу впровадження RPA-платформиКласифікація документів, робота з даними за методами ШІ: що дасть бізнесу впровадження RPA-платформиAI. Що суттєво розширює можливості автоматизації роботи з документами.

«Впровадження інноваційних технологій – це можливість у складні часи не лише вистояти, а й стати сильнішими, – каже директор IBA Ukraine Сергій Байбара. – Ми розраховуємо, що за допомогою нашої ініціативи український бізнес зможе стати ще ефективнішим і технологічнішим. А також заощадить значні суми».

Партнерський матеріал?

На сайт IBA Ukraine

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: