20 та 21 червня відбудеться Ukrainian TechComms Days. Цю конференцію проводять для керівників та спеціалістів з PR та комунікацій, маркетологів, SMM-фахівців та медіа, які працюють у сфері IT. Організатор – Асоціація IT Ukraine. 

У партнерському тексті розповідаємо, чому варто на неї потрапити та як стати учасником. 

Партнерський матеріал?

Про Ukrainian TechComms Days 

Організатори розподілили Ukrainian TechComms Days на два дні – Side Event та саму UTCD-конференцію. Захід збере сотні учасників та близько 50 провідних експертів – представників високотехнологічних компаній на кшталт EPAM та Ajax Systems, а також комунікаційних лідерів. Конференція проходитиме у гібридному форматі: офлайн та онлайн. 

На TechComms Days розкажуть, як краще будувати комунікації для сервісних, продуктових та сервісно-продуктових компаній на міжнародних ринках.
Щобільше, тут поділяться ефективними стратегіями просування для фахівців, які працюють в напрямках GovTech, AgroTech, DefenceTech, EdTech, Industrial Tech, HealthTech, MedTech, E-commerce, MarTech тощо.

Організатори обіцяють нетворкінг із представниками сфери, нові підходи, тенденції та ідеї, які допоможуть технологічному бізнесу успішно комунікувати.

Більше інформації на сайті за посиланням

Що в програмі 

Side Event, 20 червня:

  • Корисні casestudy (пильна, поглиблена та детальна експертиза конкретної справи чи справ у контексті реального світу) від провідних компаній.
  • «Інтервʼю навпаки» – питання редакторам спеціалізованих видань. Серед підтверджених спікерів – MC.today, Forbes Ukraine, СNN, DOU. 
  • Дискусійна панель на тему: «Нові реальності соцмереж і як до цього готуватися».

У день конференції, 21 червня, відбудуться дискусійні панелі на такі теми:

  • «Благодійність часів війни – стратегії та креатив успішних проєктів та фондів», де виступить Валерія Татарчук, засновниця і генеральна директорка БФ «Твоя опора».
  • «Топвиклики 2024 року в tech-індустрії – комунікації та маркетинг». Серед спікерів Валентин Гриценко, Chief Marketing Officer в Ajax Systems та Олена Ліснича, Performance Marketing Lead в EPAM Anywhere.
  • «AI в комунікаціях та маркетингу» розкриє Анна Булах, голова з етики та партнерств у Respeecher, Діана Хрущова, менеджерка напрямку AI в Міністерстві цифрової трансформації та Марія Лисиця, SMM & PR менеджерка OLX Україна та Центральна Азія.

Також будуть численні casestudies, в тому числі на тему «Побудова відносин із міжнародними медіа: як знайти win-win підхід?». Її представить Валерія Крутських, Jr. Partner та PR-директорка SLOVA Tech PR.

Програму події ще фіналізують. 

Безплатні вебінари

Також напередодні події команда Ukrainian TechComms Days проведе чотири безплатні вебінари на теми, які цікаві PR-фахівцям. Організатори обіцяють цікаві теми. Наприклад, «Як комунікувати кризові теми в ІТ-індустрії для внутрішньої аудиторії та партнерів?», або «Як ІТ-компаніям ефективно співпрацювати із державними органами, щоб розв’язувати комунікаційні задачі?» тощо. 

Перший відбудеться вже 30 квітня, його тема: «SMM для просування компаній – які інструменти працюють найкраще для ІТ-брендів?». Проведе його Нелі Серебро, Head of SMM Department в Netpeak Ukraine.

Участь безплатна, зареєструватися можна тут.  

«Побудова якісної спільноти, обмін кращими практиками з лідерами ІТ-ринку допоможуть посилити та поглибити експертизу комунікаційників, які працюють з українськими ІТ-продуктами, або просувають сервіси в Україні чи за кордоном, – вважає Марія Шевчук, виконавча директорка ITU. – Цей захід стане каталізатором руху вперед для всієї української IT-індустрії».

Дивіться програму на 20-21 червня – Side Event та день конференції – та купуйте квитки тут. Їх вартість – від 1,5 тис. до 8 тис. гривень залежно від формату, який ви оберете.

Ukrainian TechComms Days 2024 організовано IT Ukraine Association. Bank partner – UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Automotive partner – Mercedes-Benz Ukraine. Partner – Конгресно-виставковий центр «Parkovy». Charity Partner – благодійний фонд «Твоя опора». Генеральні медіапартнери – MС.today та LOOQME.

Партнерський матеріал?

Потрапити на Ukrainian TechComms Days

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

 

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: