Курс «QA-інженер» в Mate academy: портфоліо з реальними проєктами, оплата за навчання – з зарплати

Опубликовал
Партнерский материал

В Mate academy завершується набір студентів на курс QA-інженерів програмного забезпечення. Особливість курсу – в гарантованому працевлаштуванні та форматі оплати. Під час навчання платити не треба – випускники перераховують Mate academy певний процент від своєї зарплатні вже після того, як отримали роботу. 

Для вступу на курс з QA не потрібно мати досвід в ІТ чи технічну освіту. В партнерському проєкті команда Mate academy розповідає деталі.

Партнерський матеріал?

Чим займається QA-інженер

Фахівець з тестування програмного забезпечення:

 • розробляє плани тестування додатків, сайтів і програмного забезпечення
 • знаходить помилки
 • складає тестові документації, описує помилки, аби їх усунули
 • постійно допомагає покращувати технічну сторону продукту
 • працює над тим, щоб помилки не виникали у майбутньому

Як проходить навчання в Mate academy

Курс QA-інженерів – це тримісячне онлайн-навчання, що займає повний день. До першої зарплати воно безплатне. Студенти отримують доступ до освітньої програми, яка складається на 20% з теорії та 80% з практики, і навчальної платформи, а також щоденну менторську підтримку. Під час навчання студенти працюватимуть над реальними проєктами, а відтак матимуть конкурентне портфоліо та будуть готові до працевлаштування. На етапі пошуку роботи студента супроводжуватимуть спеціалісти кар’єрного центру Mate academy.

Що входить до навчальної програми

Програма складається з модулів: 

 • Quality Assurance,
 • Git and Terminal,
 • How the Web Works,
 • JavaScript Basics,
 • JavaScript Basics Extended,
 • JavaScript Testing,
 • HTML + CSS Basics,
 • JavaScript Advanced,
 • Algorithms and Data Structures,
 • Employment.

Студент вивчить на курсі з нуля Visual Studio Code, TestRail, JS, Jest, cypress, docker, Jira Software, android studio, git, GitHub, PostgreSQL, POSTMAN та інші технології й бібліотеки, що мають попит на ринку.

Детальніше про план навчання, кожен модуль QA-курсу та теми, які входять до програми, за посиланням на сайті Mate academy. 


Також для студентів QA-курсу повного дня доступні безоплатні курси з англійської мови, які допоможуть вдосконалити знання та покращити розмовний рівень мови.


Як працює формат післяплати

Навчання відбувається за моделлю Income Share Agreement. Студент не платить нічого впродовж курсу. А після того, як він отримає роботу в ІТ, випускник має впродовж двох років відраховувати Mate academy 17% від своєї щомісячної зарплати. 

Як подати заявку на навчання

Щоб стати студентом QA-курсу повного дня, необхідно виконати три прості кроки:

 1. Заповнити форму реєстрації та заявку на курс. Після чого вам буде надано доступ до безоплатних матеріалів допідготовки.
 2. У вашому особистому кабінеті на платформі з’явиться безплатний модуль SQL Basics. Його необхідно пройти та виконати просте тестове завдання. Якщо у процесі проходження базового курсу виникатимуть питання – знайти відповіді на них допоможе підтримка команди у Sandbox чаті.
 3. Після складання тестового на вас чекатиме онлайн-спілкування з командою Mate academy. На ньому ви зможете продемонструвати, чого навчилися під час підготовки, а також свій рівень розмовної англійської.

Записатися на онлайн-курс QA тестувальника із працевлаштуванням можна тут

 

Про Mate academy

Mate academy – академія ІТ-професій, яка навчає програмувати безплатно до працевлаштування. 90% випускників отримують роботу в ІТ навіть під час повномасштабної війни. Понад 2200 випускників працюють у відомих українських і світових компаніях. Місія компанії – навчити програмування та допомогти знайти роботу в ІТ 1 млн людей у всьому світі. 

Партнерський матеріал?

Подати заявку в Mate academy

Disqus Comments Loading...