Розібралися в особливостях популярної криптовалютної біржі Bitget. Як пройти реєстрацію в екосистемі, які тут інтерфейс і можливості, як торгувати й використовувати потужну вбудовану аналітику, що ще є на платформі та як цим користуватися. Усе це та багато іншого ви дізнаєтеся з нашого партнерського матеріалу нижче.

Партнер проєкту?
Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

Що за Bitget?

Bitget – популярна криптобіржа, що входить у першу п’ятірку за обсягами торгів деривативами у світі. Її обсяг торгів складає понад $800 млн на добу. Загальний обсяг торгівлі тільки за цей неповний 2024 рік склав $19,5 млрд. Платформа дозволяє торгувати цифровими активами з усього світу. Кожен день Bitget відвідують більше ніж 2,5 млн користувачів, а всього тут 25 млн зареєстрованих відвідувачів.

Bitget заснували 2018 року в Сінгапурі. Платформа має широкий спектр фінансових продуктів: спотову торгівлю, ф’ючерси, копітрейдингОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаP2P з підтримкою української гривні та алготрейдингОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаОгляд Bitget: більше ніж криптобіржає власний лаунчпад і безліч продуктів для інвесторів. Також Bitget виділяється зручними інструментами для аналізу ринку. На платформі є основні популярні криптовалюти, включно з BitcoinОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаBTC, EthereumОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаETH та LitecoinОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаLTC. Також тут доступні менш популярні та недавно випущені токени. Усього сервіс має справу із 750 криптовалютами.

На сайті є українська локалізація. Поповнити рахунок можна гривнею. Для торгівлі підходять картки monobank або «ПриватБанку». Проте для повноцінної торгівлі й отримання доходів треба буде відкрити криптовалютний рахунок.

Реєстрація та особистий кабінет

Для реєстрації треба натиснути кнопку «Зареєструватися», розташовану у верхньому правому кутку сторінки. Далі вибираємо зручний спосібОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаімейл чи номер телефону, заповнюємо реєстраційну форму. Після цього вставляємо реферальний код, якщо він у вас є. Підтверджуємо згоду з умовами використання особистих даних і політикою конфіденційності.

Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

Важливо! Щоб отримати доступ до абсолютно всіх функцій платформи, треба пройти додаткову верифікацію, яка доступна в особистому кабінеті. Для цього потрібен скан документа, що засвідчує особуОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаОгляд Bitget: більше ніж криптобіржапаспорта, посвідчення водія, ID-картки, а також інших документів.

Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

Окрім верифікації акаунту в особистому кабінеті можна налаштувати й посилити безпеку акаунтуОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаGoogle Authenticator, ключ доступу, підтвердження входу за номером телефону тощо, подивитися активи й тимчасові привілеї, особистий реферальний код, депозити й іншу детальну інформацію. Також тут дають замінити аватарку профілю, ввести бажане ім’я та інші контактні дані.

Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

Зареєструватися на платформі Bitget.

Інтерфейс і можливості Bitget

На головній сторінці Bitget бачимо основну площу, на якій відображаються пропозиції, переваги та інша інформація про платформу. Вище, на панелі інструментів, розміщені основні розділи сайту.

У верхньому правому куті бачимо аватар користувача. Через нього можна потрапити в особистий кабінет. Значок лупи відкриває пошук по сайту. Також тут є значок гаманця. Якщо на нього навести курсор, то він показує наявні активи користувача в маленькому віконці. Якщо клацнути, то він переносить у розділ «Активи», де все це можна подивитися детально.

Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

Картинка поруч з гаманцем виглядає як папірець зі стрілочками. Це історія ордерів. Вона також відкривається в маленьке вікно при наведенні та постає окремим пунктом, якщо клацнути на цей значок. Символ дзвіночка ховає під собою всі різноманітні сповіщення, які надходять користувачу.

Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

У куті ліворуч розмістили основні розділи сайту. Поруч з логотипом Bitget бачимо кнопку з чотирма квадратиками. Це швидке меню, що спливає у великому вікні. Тут можна знайти різні підрозділи чи додаткові функції сайту.

Перший основний розділ сайту називається «Купити крипту». Якщо навести на нього, то в невеличкому вікні бачимо основні підрозділи. Це P2P-торгівля, що дозволяє купувати крипту в перевірених мерчантів, а також купівля крипти за допомогою кредитних або дебетових карток Visa чи Mastercard.

Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

Третій підрозділ називається «Швидка купівля». Тут дозволяють купувати криптовалюту за допомогою електронного гаманця, електронної пошти, картки чи стороннього сервісу.

Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

У підрозділі «Конвертація коштів», відповідно, можна конвертувати фіатні кошти в цифрову валюту, а останній підпункт переносить на окрему сторінку, що дозволяє замовити Bitget Card. Це преміальна кредитна картка із криптовалютним забезпеченням без встановленого ліміту витрат для гнучких розрахунків. Правда, її можна отримати тільки через запрошення.

Другий розділ називається «Ринки». Він складається із чотирьох підрозділів. У першому, під назвою «Можливості», можна подивитися корисну аналітичну інформацію щодо тих чи інших торгів, криптовалют, прогнозів падіння чи зростання тощо. Тут є теплова карта криптовалют, успішні сектори для торгівлі. Проаналізувавши інформацію в цьому розділі, її потім можна використати для своїх операцій.

Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

Підрозділ «Ринок» переносить користувача на всі наявні ринки на платформі. Це «Спот», «Ф’ючерси» та «Маржа». За кожним є детальна інформаціяОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаостання ціна, зміна за добу, обсяг тощо та можливість перейти відразу до торгів.

Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

Підрозділ «Дані» виступає ще одним аналітичним джерелом інформації для криптотрейдерів. Тут зібрані торгові та загальні дані. Наприклад, аналіз руху коштів, чистий приплив великих ордерів за п’ять днівОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаBTC, темпи зростання маржинальної позики, коефіцієнт запозичення ізольованої маржі тощо.

Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

Останній підрозділ в розділі «Ринки» називається «Інсайт». Він містить ринкові тренди від експертів у вигляді зручної стрічки новин у соцмережі. Користувач має змогу підписатися на ті чи інші сторінки, що публікують важливу інформацію.

Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

Третій основний розділ назвали «Торгувати». Як зрозуміло з назви, його підпункти дають можливість перейти до різноманітних варіантів торгівлі, які є на платформі Bidget. Перший пункт «Спот» відправляє на спотову торгівлю. Це повноцінна біржа криптовалют з безліччю аналітики, тоннами даних тощо. Підрозділ «Ф’ючерси», відповідно, дає можливість торгувати ф’ючерсами. Тут також мають місце детальні показники, графіки, книги ордерів тощо.

Підрозділ «Маржа» дозволяє торгувати із кредитним плечем, а підрозділ «Конвертація» дає змогу легко і швидко обміняти криптовалюту.

Далі йде підпункт API. Завдяки відкритому API розробники можуть проводити тут програмну торгівлю, збір даних, послуги копітрейдингу та публікацію P2P-оголошень.

Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

За ним слідкує підпункт Bitget Swap. Тут розміщено більше ніж 20 тис. токенів для ончейнсвопуОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаобмін однієї криптовалюти на іншу. Останній підпункт назвали «ОТС-ринок», і це платформа для торгівлі поза біржею. Вона дає можливість проводити P2P-угоди між учасниками.

Наступний великий розділ називається «Копітрейдинг». Це модний спосіб торгувати криптовалютою, який дає змогу початківцям копіювати торгові стратегії досвідчених та успішних трейдерів.

Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

Копітрейдинг може бути ф’ючерсним і спотовим. На Bitget це не тільки окремий великий розділ, а й вбудована платформа для навчання. Тут пояснюєть, що це таке, дають приклади відомих трейдерів, детальні пояснення та є навіть бот копітрейдингу. Алгоритм копіює угоди професійніших трейдерів у режимі реального часу. Тобто новачки можуть заробляти на досвіді інших колег.

Ще один важливий пункт на Bitget називається «Боти». Він дає доступ до інтелектуальних ботів, які максимізують прибутки користувачів за допомогою торгових ботів Bitget.

Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

Розділ Earn переносить на вбудовану платформу Bitget Earn. Це повноцінний, зручний, а головне, безпечний сервіс для заробітку. Тут користувачі можуть отримувати більше прибутку від своїх криптоактивів. Наприклад, використовувати стейкінг – щоденний прибуток без ризику для основного капіталу або заробляти високі прибутки на подвійних інвестиціях. Варіантів багато, тому варто детально ознайомитися із цією платформою у платформі.

Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

З популярного можна згадати SharkFin – гарантія капіталу з підвищеною прибутковістю, PoolXОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаОгляд Bitget: більше ніж криптобіржащо більше монет у стейкінгу користувача, то більше винагород він отримує і подвійні інвестиції. Останнє дає змогу отримати прибуток незалежно від руху ціни.

Розділ Web3 переводить користувача на Bitget Wallet. Це провідний Web3-гаманець в Азії та популярна мультичейнекосистема для власників криптовалют по всьому світу. У сервісу є власні ринки та додаткові бонуси, як от NFT-маркетплейс чи велетенський розділ з DApp – децентралізованих застосунків для максимально різних потреб.

Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

Останній пункт, «Премаркет», переводить користувачів на згаданий вище «ОТС-ринок».

Ознайомитися з платформою Bitget самостійно.

Мобільний застосунок

Платформа Bitget має власний однойменний застосунок. Він має сучасний вигляд і пропонує широкий спектр можливостей. Також програма розрахована на контролювання торгів і слідкування за власними інвестиціями.

Угорі на головному екрані застосунку бачимо кнопку з дев’ятьма квадратами. Вона переводить користувача у власний профіль. Далі йдуть пошук, сповіщення, значок служби підтримки і вбудований сканер.

Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

Унизу бачимо головні пункти застосунку. Окрім розділу «Головна» тут є розділ з ринками, пункт, де можна торгувати криптовалютамиОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаОгляд Bitget: більше ніж криптобіржанаявні детальні схеми, аналітика тощо, як і на сайті, а також розділ із ф’ючерсами й активами.

Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

Загалом користування застосунком Bidget максимально комфортне і зручне. Він має сучасний вигляд і багато функцій, але водночас не перенавантажений розділами та підменю.

Завантажити застосунок Bitget.

Торгівля та інші операції на Bitget

Щоб торгувати і проводити інші операції на платформі Bitget, треба поповнити свій депозит у сервісі. Це можна зробити у фіатній валюті через кредитну чи дебетову картку або за допомогою банківського переказу. А ще дозволено поповнити депозит у криптовалюті через криптогаманець або P2P. Зняття відбувається через блокчейн-переказ і швидкий продаж з виведенням на карту через P2P-платформу.

Bitget працює з понад 45 фіатними валютами, а також з десятком найпопулярніших стейблкоїнівОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаОгляд Bitget: більше ніж криптобіржакриптовалюти, прив’язані до вартості фіата. Щоб купити стейблкоїни на Bitget, треба не тільки зареєструватися, я й пройти додаткову верифікацію, про яку розповідали вище.

Криптобіржа Bitget підтримує кілька видів торгівлі криптовалютою в наступних форматах:

  • спотову;
  • маржинальну;
  • ф’ючерси;
  • P2P.

Спотова торгівля – можливість купити або продати криптовалюту за поточними цінами ринку. У випадку маржинальної торгівлі використовують кредитне плече, що дозволяє збільшити обсяг торгів, особливо коли в користувача мінімальний депозит. Через ф’ючерси можна укладати контракти на купівлю або продаж цікавої вам криптовалюти на майбутню дату за певною ціною.

Пам’ятайте, що маржинальна і ф’ючерсна торгівля дуже складні та високоризикові, тому для цих торгів треба мати суттєву базу та досвід або користатися наявними можливостями платформи Bitget, як-от боти чи копітрейдинг.

На Bitget також є комісія, і вона залежить від типу діяльності й формату операцій. Комісія для торгівлі ф’ючерсами складає 0,02% та 0,06% відповідно для покупців і продавців. Спотова торгівля має комісію 0,1%, а якщо платити токеном біржі – буде 0,08%.

Технічна підтримка, бонуси та навчання на Bitget

Bitget має потужну службу підтримки. Її значок знаходиться у правому нижньому куті сайту – це бірюзовий кружечок з намальованими навушниками. Якщо клацнути на нього, то відкривається прямокутне вікно.

Через цей розділ користувачі можуть зв’язатися зі службою підтримкиОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаОгляд Bitget: більше ніж криптобіржаелектронна пошта, онлайн-чат на сайті або в мобільному застосунку. Служба підтримки Bitget працює цілодобово та без вихідних. Співробітники компанії швидко відповідають на запити й мають високий рівень необхідних користувачам знань.

Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

У вікні техпідтримки є не менш важливі пункти. Це розділ із самообслуговуванням і потужний розділ FAQ. Останній допоможе не тільки розібратися з наявною проблемою, а й прокачати потрібні навички та поліпшити знання про криптовалюти. А ще є блоги Bitget. Тут зібрані найрізноманітніші статті про ті чи інші питанням, тому за необхідності навчатися нового це буде одним з найкращих варіантів.

Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

Платформа Bitget також пропонує різні бонуси своїм клієнтам. Наприклад, зараз нові користувачі можуть отримати 55 USDT.

Підсумки

Платформа Bitget – потужний сучасний інструмент для криптотрейдінгу, роботи з Web3, NFT тощо. Це популярна у світі багатошарова, різноманітна платформа, яка підтримує українську мову. Bitget лояльна до новачків, але водночас пропонує широкий вибір можливостей для професіоналів. Сервіс також має власний корисний мобільний застосунок.

Звісно, для роботи з Bitget потрібні певні знання, але їх наявність бажана всюди, а ще їх можна отримати відразу всередині сервісу, бо тут є чудова цілодобова служба підтримки, блоги та потужний розділ FAQ. Платформа має простий і сучасний інтерфейс, повноцінну біржу тощо. Також тут можна заробляти на NFT, робити депозити, вкладати гроші в інші варіанти заробітку, займатися криптотрейдінгом і використовувати боти, які допоможуть з усіма тонкощами торгівлі.

Партнер проєкту?
Огляд Bitget: більше ніж криптобіржа

На сайт Bitget

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: