Ви та ваша компанія не словом, а ділом допомагаєте українцям у часи війни? Тоді саме час розказати про це країні та мотивувати на допомогу весь бізнес!

Партнер проєкту?
«Рейтинг ІТ-компаній, які найбільше дбають про українців та Україну»: компанії, що допомагають ЗСУ та піклуються про співробітників

Highload разом з Work.ua запускає проєкт «Рейтинг ІТ-компаній, які найбільше дбають про українців та Україну»: тут ми висвітлимо круті історії компаній, що підтримують людей, постраждалих від бойових дій, допомагають ЗСУ, піклуються про співробітників і з упевненістю дивляться в майбутнє.

«Рейтинг ІТ-компаній, які найбільше дбають про українців та Україну»: компанії, що допомагають ЗСУ та піклуються про співробітників

Для участі не обов’язково купувати бригаду танків на фронт — можливо, ваша компанія впроваджує адаптаційні програми для співробітників-ветеранів або навчає українців, що виїхали з окупованих територій, аби забезпечити їх роботою. Це теж вагома допомога.

Поділіться такими й іншими історіями — і про вашу компанію дізнається понад 50 тисяч читачів! До речі, серед них можуть бути ваші потенційні співробітники, яких вразять приклади з рейтингу та заохотять працювати саме у вас. 😉 Адже проукраїнська позиція компанії та допомога країні нині — топвимога для досвідчених фахівців під час вибору нового місця роботи.

ПОДІЛИТИСЬ ІСТОРІЯМИ

 

Мета рейтингу — надихати

Співвласник видань Creators Media Group (у тому числі MC.today Highload) Тимур Ворона вважає, що зараз важливо показати читачам ініціативні IT-компанії: вони надихатимуть інші бізнеси та покажуть на власних прикладах, що і як може зробити навіть найменший бізнес, щоб наблизити Перемогу України. Навіть якщо цей бізнес не воює і не перебуває там, де йдуть активні бойові дії.

Співвласник видань Creators Media Group Тимур Ворона
Співвласник видань Creators Media Group Тимур Ворона

«У той час, поки наші доблесні воїни ЗСУ відвойовують окуповані території, важливо не забувати, що є і другий фронт — економічний. Ми хочемо розповісти про компанії та бізнеси, які у цей складний, жорсткий час думають не лише як заробити більше грошей, а й про те як допомогти Україні, мешканцям нашої країни, захисникам, ветеранам, волонтерам, вимушеним переселенцям та багатьом іншим, кого торкнулася війна, — каже Тимур. — Ми сподіваємося, що цей рейтинг надихне різні компанії та бізнеси на такі дії. Все буде Україна, все буде ЗСУ!».

СЕО та співзасновник Work.ua Артур Міхно
СЕО та співзасновник Work.ua Артур Міхно

«Сьогодні допомога Україні — більше ніж соціальна відповідальність бізнесу. Це і прояв патріотичної позиції компанії, і бренд роботодавця, який приваблює таланти, і навіть психологічна підтримка українців. Адже кожна новина від бізнесу про донат, передачу автомобіля військовим чи допомогу переселенцям, сприймається з оптимізмом та вселяє надію. А ще це слугує прикладом для інших бізнесів і показує, що ми всі єдині в прагненні до перемоги та змінюємо майбутнє України разом», — коментує Артур Міхно, СЕО та співзасновник Work.ua.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

 

Хто може взяти участь у рейтингу

«Зелене світло» даємо таким категоріям:

  • продуктовим і сервісним IT-компаніям;
  • міжнародним IT-компаніям з офісами розробки в Україні, які офіційно зареєстровані в нашій країні як юридичні особами;
  • компаніям, де IT (розробка продуктів, наприклад) є провідною діяльністю;
  • компанії, у яких працюють понад 20 співробітників.

Не мають права брати участь компанії, які мають представництва та/або офіси, клієнтів, співробітників з росії або білорусі, а також продукти/послуги яких офіційно можна використовувати на території цих країн-агресорів.

 

Як потрапити до рейтингу

Потрапити до рейтингу ІТ-компаній, які найбільше дбають про українців та Україну, дуже легко. Потрібно заповнити заявку на цьому сайті. Після цього ви отримаєте анкету, де зможете розповісти детально про діяльність компанії. Якщо у вас немає прикладу у відповідь на якесь із запитань анкети – сміливо пропускайте його. Навіть з одним пунктом анкета вважатиметься дійсною. 

ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РЕЙТИНГУ

 

Коли оприлюднять рейтинг

Прийом заявок і заповнення анкет триватиме до 7 серпня. Потім рейтинг формуватиметься у кілька етапів:

  • До 31 серпня редакція Highload проаналізує всі відповіді та сформує рейтинг ІТ-компанії, які найбільше дбають про українців та Україну. 
  • 1 вересня на сайті запуститься голосування, де відвідувачі можуть віддати свій голос за ту історію, яка їм найбільше сподобалася. 
  • Переможців визначать за результатами голосування відвідувачів, а також за оцінками представників редакції.

Більш детально із правилами та строками проєкту можна ознайомитись тут. Не соромтеся – подавайте заявку на участь вже зараз! 😊

 

Партнер проєкту?
«Рейтинг ІТ-компаній, які найбільше дбають про українців та Україну»: компанії, що допомагають ЗСУ та піклуються про співробітників

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

 

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: