«Рейтинг ІТ-компаній, які найбільше дбають про українців та Україну»: компанії, що допомагають ЗСУ та піклуються про співробітників

Опубликовал
Партнерский материал

Ви та ваша компанія не словом, а ділом допомагаєте українцям у часи війни? Тоді саме час розказати про це країні та мотивувати на допомогу весь бізнес!

Партнер проєкту?

Highload разом з Work.ua запускає проєкт «Рейтинг ІТ-компаній, які найбільше дбають про українців та Україну»: тут ми висвітлимо круті історії компаній, що підтримують людей, постраждалих від бойових дій, допомагають ЗСУ, піклуються про співробітників і з упевненістю дивляться в майбутнє.

Для участі не обов’язково купувати бригаду танків на фронт — можливо, ваша компанія впроваджує адаптаційні програми для співробітників-ветеранів або навчає українців, що виїхали з окупованих територій, аби забезпечити їх роботою. Це теж вагома допомога.

Поділіться такими й іншими історіями — і про вашу компанію дізнається понад 50 тисяч читачів! До речі, серед них можуть бути ваші потенційні співробітники, яких вразять приклади з рейтингу та заохотять працювати саме у вас. 😉 Адже проукраїнська позиція компанії та допомога країні нині — топвимога для досвідчених фахівців під час вибору нового місця роботи.

ПОДІЛИТИСЬ ІСТОРІЯМИ

 

Мета рейтингу — надихати

Співвласник видань Creators Media Group (у тому числі MC.today Highload) Тимур Ворона вважає, що зараз важливо показати читачам ініціативні IT-компанії: вони надихатимуть інші бізнеси та покажуть на власних прикладах, що і як може зробити навіть найменший бізнес, щоб наблизити Перемогу України. Навіть якщо цей бізнес не воює і не перебуває там, де йдуть активні бойові дії.

Співвласник видань Creators Media Group Тимур Ворона

«У той час, поки наші доблесні воїни ЗСУ відвойовують окуповані території, важливо не забувати, що є і другий фронт — економічний. Ми хочемо розповісти про компанії та бізнеси, які у цей складний, жорсткий час думають не лише як заробити більше грошей, а й про те як допомогти Україні, мешканцям нашої країни, захисникам, ветеранам, волонтерам, вимушеним переселенцям та багатьом іншим, кого торкнулася війна, — каже Тимур. — Ми сподіваємося, що цей рейтинг надихне різні компанії та бізнеси на такі дії. Все буде Україна, все буде ЗСУ!».

СЕО та співзасновник Work.ua Артур Міхно

«Сьогодні допомога Україні — більше ніж соціальна відповідальність бізнесу. Це і прояв патріотичної позиції компанії, і бренд роботодавця, який приваблює таланти, і навіть психологічна підтримка українців. Адже кожна новина від бізнесу про донат, передачу автомобіля військовим чи допомогу переселенцям, сприймається з оптимізмом та вселяє надію. А ще це слугує прикладом для інших бізнесів і показує, що ми всі єдині в прагненні до перемоги та змінюємо майбутнє України разом», — коментує Артур Міхно, СЕО та співзасновник Work.ua.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

 

Хто може взяти участь у рейтингу

«Зелене світло» даємо таким категоріям:

  • продуктовим і сервісним IT-компаніям;
  • міжнародним IT-компаніям з офісами розробки в Україні, які офіційно зареєстровані в нашій країні як юридичні особами;
  • компаніям, де IT (розробка продуктів, наприклад) є провідною діяльністю;
  • компанії, у яких працюють понад 20 співробітників.

Не мають права брати участь компанії, які мають представництва та/або офіси, клієнтів, співробітників з росії або білорусі, а також продукти/послуги яких офіційно можна використовувати на території цих країн-агресорів.

 

Як потрапити до рейтингу

Потрапити до рейтингу ІТ-компаній, які найбільше дбають про українців та Україну, дуже легко. Потрібно заповнити заявку на цьому сайті. Після цього ви отримаєте анкету, де зможете розповісти детально про діяльність компанії. Якщо у вас немає прикладу у відповідь на якесь із запитань анкети – сміливо пропускайте його. Навіть з одним пунктом анкета вважатиметься дійсною. 

ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РЕЙТИНГУ

 

Коли оприлюднять рейтинг

Прийом заявок і заповнення анкет триватиме до 7 серпня. Потім рейтинг формуватиметься у кілька етапів:

  • До 31 серпня редакція Highload проаналізує всі відповіді та сформує рейтинг ІТ-компанії, які найбільше дбають про українців та Україну.
  • 1 вересня на сайті запуститься голосування, де відвідувачі можуть віддати свій голос за ту історію, яка їм найбільше сподобалася.
  • Переможців визначать за результатами голосування відвідувачів, а також за оцінками представників редакції.

Більш детально із правилами та строками проєкту можна ознайомитись тут. Не соромтеся – подавайте заявку на участь вже зараз! 😊

 

Партнер проєкту?

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

 

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Disqus Comments Loading...