Чи можливо у великому місті віднайти work-life-баланс? Творці нового ЖК Intergal City впевнені, що навіть у серці Києва можна поєднати нестандартну архітектуру зі зручною інфраструктурою та екологічними рішеннями. А завдяки підходу «місто в місті» резиденти Intergal City мають доступ до всіх необхідних послуг і локацій, і для цього не потрібно пересуватись містом на великі відстані.
Особлива концепція простору, зручне розташування та високий рівень безпеки – розповідаємо в партнерському тексті, що ще робить Intergal City особливим місцем.
Зміст
Факти про Intergal City
- Розташування в центрі Печерська: схід і захід сонця з історичними краєвидами
- Премії Східної Європи ЕЕ Real Estate Awards 2018 та European Property Awards 2018
- Новий погляд на простір: тераси-сади на дахах з повітряними мостами між будівлями
- Закрита територія із цілодобовою охороною та контролем доступу, підземні та гостьові паркінги
- Work-life balance: власний бізнес-центр для роботи поряд з домом
«Для більшості наших резидентів квартира в Intergal City не буде першим житлом. Ми поставили нову планку для ринку преміального сегмента нерухомості. Життя в Intergal City – це можливість жити у своєму оточенні, де спільним простором обʼєднуються підприємці, креативники, молоді сімʼї, яким понад усе важливі безпека та комфорт».
«Місто в місті»: концепція Intergal City
При проєктуванні Intergal City використовували підхід «місто в місті», який також називають mixed-use. Тут робота, відпочинок, хобі та покупки поєднуються в єдиному просторі. Тобто всі справи – від роботи до тренувань – можна зробити, не пересуваючись на великі відстані. В умовах великого міста це зручно, безпечно й економить час на дорогу.
«Як це працює? Наприклад, умовний бізнесмен, який рано починає свій робочий день, має безліч зустрічей в офлайн- та онлайн-форматі, постійно комунікує з партнерами та колегами. Година його часу коштує дорого. Тож витрачати її на затори в місті йому невигідно. Для цього у проєкті передбачена офісна частина», – пояснюють у компанії.
Забудовники впевнені, що за такою інфраструктурою майбутнє, адже мешканці мегаполісів повинні працювати над зменшенням трафіку і сприяти розвитку ком’юніті.
Mixed-use надає мешканцям Intergal City зручний доступ до інфраструктури, яка завжди поряд:
- фітнес-центр з басейном і сучасним обладнанням;
- ресторан з панорамною терасою;
- зони відпочинку і прогулянкові алеї з озелененням;
- тераси-сади та повітряні мости між будинками, що створюють новий рівень зв’язку і просторової гармонії;
- торговельно-розважальний центр з магазинами, супермаркетами, бутиками та дитячими центрами;
- бізнес-центр з офісами та коворкінгами для роботи, зустрічей і розвитку бізнесу.








Окрім цього, Intergal City адаптували для соціальної інфраструктури – дитячих садочків, шкіл і медичних закладів. «Тобто, за яким би активним графіком не жили наші мешканці, вони зможуть встигати все та не змінювати свій стиль життя. Молоді матусі матимуть час на себе, поки дитина зайнята навчанням чи дозвіллям, а підприємці не витрачатимуть цінні години свого часу в заторах», – пояснюють в Intergal City.
Більше про Intergal City.
Розташування: затишна локація в самому центрі

Intergal City знаходиться в центрі Києва. Це дозволить встигати всюди без поспіху – щоб дістатися Майдану Незалежності, жителям Intergal City знадобиться лише 15 хвилин. А за п’ять хвилин можна опинитися в зоні відпочинку, наприклад у Ботанічному саду.
«Intergal City розташований на Печерських пагорбах, забудова на яких не така щільна, є зелені зони поруч, далі від активного трафіку на бульварі Міхновського та вулиці Старонаводницькій. Попри те, що це самісінький центр столиці, локація є дуже затишною», – розповідає Олександр Матюха, керівник відділу дизайну будівельної компанії «Інтергал-Буд».
Архітектура: надихалися Hudson Yards у Нью-Йорку
Столицю важко здивувати чимось новим у плані архітектури, проте концепція Intergal City здатна внести дещо інноваційне.
ЖК спроєктували так, щоб поєднати сучасні технології і зберегти естетику та комфорт. Для цього продумали кожну деталь. «Ми надихалися провідними світовими комплексами, такими як Hudson Yards у Нью-Йорку, з акцентом на екологічність, багатофункціональність і сучасний дизайн», – доповнює Олександр.
Intergal City ще на етапі проєктування отримав відзнаки міжнародних премій в галузі архітектури. Створений у напрямі Bio Tech, він вирізняється асиметрією та формами, натхненними витворами живої природи.
У такому самому архітектурному стилі побудовані Національний космічний центр Великобританії, Місто мистецтв і наук в Іспанії, Художній музей Мілуокі у Сполучених Штатах, лондонський «Огірок» (хмарочос «Мері-Екс») за проєктом Нормана Фостера.




«Архітектуру Bio Tech легко назвати витвором мистецтва. І саме цим напрямом ми надихнулись для втілення комплексу в центрі Києва», – додають у компанії.
Одним з інноваційних рішень стали тераси-сади, які створили не лише для естетики. Вони поліпшують якість повітря і слугують затишними зонами відпочинку. А їх облаштуванням займаються професійні ландшафтні дизайнери. Повітряні мости тут теж зробили не тільки для естетики, а й для легкого переміщення між будівлями. Вони з’єднують різні частини комплексу та дозволяють по мінімуму їздити територією ЖК на автомобілі.
Детальніше про Intergal City.
Екологічність у дизайні
В Intergal City енергоефективні фасади й озеленення на різних рівнях поряд з будинком – це допомогло зменшити вплив на довкілля і зробити будівлі більш енергоощадними.
Біодизайн став основою для озеленення комплексу, і це має декілька переваг:
- Стійка екосистема. Для Intergal City використовували місцеві рослини, які краще адаптовані до клімату і ґрунту столиці – це зменшує витрати на догляд та полив і зберігає природну екосистему.
- Біорізноманіття. Різноманітні види рослин приваблюють корисних комах, птахів та інші організми для підтримки природного балансу. Для таких майданчиків доцільно використовувати декоративні рослини, такі як багаторічні трави, невисокі кущі, дерева з невеликою кроною.
- Екологічні технології. Живі огорожі й укріплення схилів рослинами стали біоінженерними рішеннями, які зменшують ризик ерозії та поліпшують водний баланс на території.
Творці Intergal City надихались відомими проєктами: Bosco Verticale в Мілані та The High Line у Нью-Йорку – прикладами того, як біодизайн може інтегруватися в місто і створити функціональні й естетичні простори.
«Наприклад, ми створили інтерактивні дитячі майданчики, які сприяють розвитку дітей за допомогою гри. Вони використовують елементи рельєфу, простору й інтерактивні матеріали, щоб стимулювати фізичну активність і творче мислення», – підкреслює керівник відділу дизайну.
Творці Intergal City надихалися і скандинавськими урбаністичними підходами. Тому деякі простори облаштують інтерактивними зонами для відпочинку і спілкування. Ці зони з ландшафтними перепадами й озелененням можна використовувати для йоги, спілкування чи усамітнення.
Особливу увагу приділили освітленню: LED-світильники створюватимуть різні сценарії, підкреслюючи архітектуру навіть у темну пору. На такі зони архітекторів надихнули міські парки у країнах Скандинавії, наприклад Данії і Швеції, та Західної Європи – Нідерландах і Німеччині.




Сучасне планування Intergal City
Особлива архітектура будівель Intergal City вплинула на планування квартир. Вони нестандартні, але це не впливає на комфорт.
Одна з основних відмінностей – планування open space. Воно дозволяє власникам квартир організовувати простір під власні потреби. «Такі планування забезпечують максимальну гнучкість і відчуття свободи, дозволяючи адаптувати приміщення для відпочинку, роботи чи будь-якої іншої мети», – пояснюють у компанії.
Округлі форми будинку додають оригінальності, тому жителі можуть використати цю плавність ліній для сучасного дизайну. Такі форми взагалі сприяють ефективному використанню природного світла. Панорамні вікна наповнюють простір світлом і відкривають захопливі краєвиди на Київ і зелені зони.
В Intergal City називають переваги такого планування:
- Свобода дизайну: власники квартир можуть реалізовувати індивідуальні дизайнерські рішення. У них не буде обмежень, пов’язаних із традиційним зонуванням.
- Максимальне використання природного світла – завдяки великим панорамним та округлим вікнам.
- Відчуття простору: open-space-планування створює ілюзію більшої площі та вільного простору.
- Особливий зовнішній вигляд: округлі форми вікон підкреслюють сучасний стиль та інноваційність комплексу.



Безпека в Intergal City
Усі будівлі Intergal City обладнали комплексом сучасних технологій і безпекових рішень.
Наприклад, підземний багаторівневий закритий паркінг виконує подвійну функцію – це і захищена зона для авто, й укриття.
Для контролю доступу на територію використовуватимуть автоматизовані рішення, у тому числі систему «розумний будинок», камери з Face ID та в майбутньому системи розпізнавання номерів авто. Тут також є цілодобова охорона та консьєрж-сервіс.
Які є переваги для інвесторів
«Intergal City приваблює концепцією, високим попитом на нерухомість преміумкласу і стратегічним розташуванням у центрі Києва. Комплекс є інноваційним і багатофункціональним, тому це гарантує стабільний попит на оренду та високу рентабельність», – кажуть у компанії.
Частка інвестиційного попиту коливається на рівні 15–20%. Вона має перспективи для зростання, особливо в контексті орендного бізнесу. Ринок оренди житла у столиці та містах центру й заходу країни досить жвавий і постійно зростає. Попит й орендні ставки збільшуються, особливо в сегментах бізнес і преміум.
«Ми фіксуємо чималу зацікавленість такими об’єктами серед заможних переселенців з міст, наближених до лінії бойового зіткнення. Вони їдуть до Києва і Львова та шукають помешкання для подальшої оренди. Приблизний термін окупності інвестицій у проєкт складає 10–13 років», – діляться спостереженнями в компанії.
Будівництво проєкту ще триває, а плани Intergal City спрямовані на впровадження нових інноваційних рішень – від розширення зелених зон до інтеграції смартрішень для автоматизації процесів у квартирах.
«Ми прагнули створити комʼюніті, а не ще один ЖК. І впевнені, що, купуючи таку нерухомість, людина розуміє, що інвестує не лише у квадратні метри, а й у власне оточення».
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: