У Львові відбудеться криптоконференція. Там розкажуть про тренди у Web3, блокчейні та метавсесвіті

20 травня у Львові відбудеться конференція Crypto & IT & Marketing Conference. Експерти розкажуть про останні тенденції у Web3, блокчейні та метавсесвіті, інструменти штучного інтелекту, медіа та Web3-маркетингу, а також про інвестиції та трейдинг.

Що ще буде на конференції та кому її варто відвідати, розповідаємо в партнерському матеріалі. 

Партнерський матеріал?

Про конференцію

Україна входить до п’ятірки країн з найбільшим обсягом криптовалютних транзакцій у світі, що робить її ідеальним місцем для проведення Crypto & IT & Marketing Conference. Мета конференції – об’єднати експертів і початківців, щоб вони могли обмінятися знаннями, порадами та новими ідеями.

На заході виступлять понад 15 спікерів, які поділяться корисною інформацією про те, як можна використовувати криптовалюти для бізнесу й особистих фінансів. 

За словами організаторів, учасники події можуть розраховувати на привабливу атмосферу, щоб поспілкуватися з іншими учасниками і знайти нові професійні контакти.

«Конференція CRYPTO & IT & MARKETING – це унікальна можливість для людей, зацікавлених у цих галузях, вчитися в досвідчених професіоналів і створювати безцінні зв’язки», – зазначає Дарина Клименко, засновниця NFT & Crypto Club.

Три причини відвідати конференцію:

 1. Спікери. Топові спікери з усієї країни, які надихають і мотивують.
 2. Цікавий контент і корисні контакти. Тут можна знайти нові знайомства, партнерів і майбутніх клієнтів.
 3. Усі актуальні дані щодо крипти, маркетингу та IT.

Купити квитки й отримати детальнішу інформацію про захід і спікерів можна за посиланням, а також у соцмережах Instagram і Twitter.

 

Хто серед спікерів

 • Михайло Пацан, інвестор, підприємець, експерт з питань міжнародних фінансових ринків і криптовалют, фінансовий радник, засновник Web3-університету професій майбутнього Learn to Earn Global і блокчейн-платформи Amsets.
 • Анна Пацан, співзасновниця Web3-університету професій майбутнього Learn to Earn Global, менторка благодійних проєктів для жінок, мотиваційна ораторка, експертка ринку праці у блокчейні.
 • Владислав Туманов, криптоентузіаст, співзасновник і COO в a01k.io.
 • Влад Лиманюк, криптоентузіаст, таргетолог, особисто використав понад $2,2 млн рекламного бюджету. Засновник освітньої компанії «0-100» (понад 6 тис. клієнтів за 2,5 року) й агенції Marketing 0-100 (понад 300 проєктів за 4,5 року). Автор навчання з таргету FB 0-100 і TARGET 0-100.
 • Ілля Голіцин, співзасновник і CEO Web3-агенції CTRL/ART/D.
 • Ростислав Бортман, керівник із Blockchain в IdeaSoft, засновник Kyiv Ethereum Community, CTO в Primsell, CTO в Asymetrix, лектор «Дія.Цифрова освіта».
 • Гліб Удовиченко, СЕО Whitepay, SaaS-компанії, яка надає криптовалютні рішення бізнесу і благодійним організаціям.
 • Дмитро Волошин, CMO в Creators Media Group і builbee agency, керівник проєкту buidlbee. Серійний підприємець, стартапер. Маркетолог з 10-річним досвідом і криптоентузіаст.
 • Віталій Лубинець, співзасновник UCrypto, CEO бізнес-клубу Win-Win Club.

Список ще доповнюється. 

Як взяти участь

Очікується, що в конференції візьмуть участь понад 220 учасників з різних галузей: технічні ентузіасти, інвестори, трейдери та маркетологи, які шукають інноваційні способи розширити клієнтську базу. Взяти участь у конференції можна буде не тільки офлайн, але й онлайн. 

Купити квитки й отримати детальнішу інформацію про захід і спікерів можна за посиланням, а також у соцмережах Instagram і Twitter.

Купити квитки 

 

Disqus Comments Loading...