Партнерський проект Блокчейн 26.04.2023 о 16:30

У Львові відбудеться криптоконференція. Там розкажуть про тренди у Web3, блокчейні та метавсесвіті

https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/04/favicon-itc_uwp_avatar_thumb.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/04/favicon-itc_uwp_avatar_thumb.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/04/favicon-itc_uwp_avatar_thumb.png

У Львові відбудеться криптоконференція. Там розкажуть про тренди у Web3, блокчейні та метавсесвіті

20 травня у Львові відбудеться конференція Crypto & IT & Marketing Conference. Експерти розкажуть про останні тенденції у Web3, блокчейні та метавсесвіті, інструменти штучного інтелекту, медіа та Web3-маркетингу, а також про інвестиції та трейдинг.

Що ще буде на конференції та кому її варто відвідати, розповідаємо в партнерському матеріалі. 

Партнерський матеріал?

Про конференцію 

Україна входить до п’ятірки країн з найбільшим обсягом криптовалютних транзакцій у світі, що робить її ідеальним місцем для проведення Crypto & IT & Marketing Conference. Мета конференції – об’єднати експертів і початківців, щоб вони могли обмінятися знаннями, порадами та новими ідеями.

На заході виступлять понад 15 спікерів, які поділяться корисною інформацією про те, як можна використовувати криптовалюти для бізнесу й особистих фінансів. 

За словами організаторів, учасники події можуть розраховувати на привабливу атмосферу, щоб поспілкуватися з іншими учасниками і знайти нові професійні контакти.

«Конференція CRYPTO & IT & MARKETING – це унікальна можливість для людей, зацікавлених у цих галузях, вчитися в досвідчених професіоналів і створювати безцінні зв’язки», – зазначає Дарина Клименко, засновниця NFT & Crypto Club.

Три причини відвідати конференцію:

 1. Спікери. Топові спікери з усієї країни, які надихають і мотивують.
 2. Цікавий контент і корисні контакти. Тут можна знайти нові знайомства, партнерів і майбутніх клієнтів.
 3. Усі актуальні дані щодо крипти, маркетингу та IT. 

Купити квитки й отримати детальнішу інформацію про захід і спікерів можна за посиланням, а також у соцмережах Instagram і Twitter.

 

Хто серед спікерів 

 • Михайло Пацан, інвестор, підприємець, експерт з питань міжнародних фінансових ринків і криптовалют, фінансовий радник, засновник Web3-університету професій майбутнього Learn to Earn Global і блокчейн-платформи Amsets.
 • Анна Пацан, співзасновниця Web3-університету професій майбутнього Learn to Earn Global, менторка благодійних проєктів для жінок, мотиваційна ораторка, експертка ринку праці у блокчейні.
 • Владислав Туманов, криптоентузіаст, співзасновник і COO в a01k.io.
 • Влад Лиманюк, криптоентузіаст, таргетолог, особисто використав понад $2,2 млн рекламного бюджету. Засновник освітньої компанії «0-100» (понад 6 тис. клієнтів за 2,5 року) й агенції Marketing 0-100 (понад 300 проєктів за 4,5 року). Автор навчання з таргету FB 0-100 і TARGET 0-100.
 • Ілля Голіцин, співзасновник і CEO Web3-агенції CTRL/ART/D. 
 • Ростислав Бортман, керівник із Blockchain в IdeaSoft, засновник Kyiv Ethereum Community, CTO в Primsell, CTO в Asymetrix, лектор «Дія.Цифрова освіта».
 • Гліб Удовиченко, СЕО Whitepay, SaaS-компанії, яка надає криптовалютні рішення бізнесу і благодійним організаціям.
 • Дмитро Волошин, CMO в Creators Media Group і builbee agency, керівник проєкту buidlbee. Серійний підприємець, стартапер. Маркетолог з 10-річним досвідом і криптоентузіаст.
 • Віталій Лубинець, співзасновник UCrypto, CEO бізнес-клубу Win-Win Club.

Список ще доповнюється. 

У Львові відбудеться криптоконференція. Там розкажуть про тренди у Web3, блокчейні та метавсесвіті

Як взяти участь 

Очікується, що в конференції візьмуть участь понад 220 учасників з різних галузей: технічні ентузіасти, інвестори, трейдери та маркетологи, які шукають інноваційні способи розширити клієнтську базу. Взяти участь у конференції можна буде не тільки офлайн, але й онлайн. 

Купити квитки й отримати детальнішу інформацію про захід і спікерів можна за посиланням, а також у соцмережах Instagram і Twitter.

Купити квитки 

 

Стаття з партнерськими посиланнямиЦей матеріал містить посилання на партнерів — це не впливає на контент та політику редакції, проте дає виданню можливості для розвитку.

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: