В партнерах Dell Technologies, Cisco, МУК та інші. Чому варто потрапити на InfoSec Ukraine 2025
Вже 6 травня стартує InfoSec Ukraine 2025 – масштабна подія про кібербезпеку. Серед ключових партнерів конференції – Dell Technologies, Cisco, МУК та ще багато відомих компаній. Уже можна ознайомитись з програмою, списком спікерів і темами. На конфі розповідатимуть, як реагувати на інциденти в воєнних умовах, захищатись від сучасних кібератак та не тільки.
У партнерському тексті розповідаємо детальніше, чому не варто пропускати цю подію.
Зміст
У партнерах – світові компанії
InfoSec Ukraine 2025 об’єднує міжнародний досвід, передові технології і справжніх профі. Серед учасників конференції – власники бізнесів, новатори, представники ІТ-компаній і стартапів, представники державного сектора, фахівці з кібербезпеки, а в партнерах івенту – відомі світові компанії. Ось хто опинився серед них:
Dell Technologies, що підтримує український бізнес: надає сучасні ІТ-рішення та інфраструктуру. Дотречі, Ірина Волк, генеральна менеджерка Dell Technologies в Україні, Молдові та Кавказському регіоні, бере участь у панелі «Реагування на інциденти під обстрілом: український підхід до загроз у реальному часі».
Cisco виступає як Cyber Partner заходу. Компанія є провідним міжнародним виробником рішень у сфері кіберзахисту, мережевого та серверного обладнання, а також ПЗ. Вона – топовий американський виробник мережевого обладнання та стратегічний партнер Мінцифри. Підтримує Україну у протидії кіберзагрозам і допомагає захищати критичну інфраструктуру за допомогою власних технологій та аналітичної команди Cisco Talos.
Parkovyi Data Centre, як Cloud Partner, є єдиним комерційним дата-центром в Україні з сертифікатом TIER III від Uptime Institute. Це свідчить про високий рівень надійності та безпеки, що забезпечує стабільну роботу ІТ-інфраструктури для бізнесу та державних установ.
Swedish-Ukrainian Chamber of Commerce виконує роль International Partner. Ця організація сприяє розвитку економічних зв’язків між Швецією та Україною. А ще надає платформу для налагодження партнерств, обміну досвідом та залучення інвестицій – все те, що є важливим для інтеграції України в європейський бізнес-простір.
Група компаній МУК, що є авторизованим дистрибутором IBM в Україні. Вона займається дистрибуцією IT-рішень і обладнання від провідних світових виробників. МУК працює за моделлю Value Added Distribution (VAD) – тобто не просто продає техніку, а надає партнерам додаткові послуги та підтримку. Компанія працює через дилерську мережу в Україні, Молдові, Словенії, на Балканах, у країнах Кавказу та Центральної Азії.
Хто серед спікерів
У програмі – дискусійні панелі, нетворкінг, промови, Q&A та доповіді від крутих спікерів з України та всього світу.
«Участь у заході – це чудова можливість послухати ексклюзивні виступи найкращих фахівців України та світу з кібербезпеки, дізнатись про технології та компанії, що надають топові рішення та сервіси кіберзахисту. На заході планується більше ніж 800 учасників. Це наймасштабніша подія з інформаційної безпеки в Україні», – каже команда InfoSec Ukraine.
Від Cisco Україна виступатиме General Manager Сергій Мартинчук. Його тема: «Хмарні сервіси безпеки для гібридних інфраструктур – просто та ефективно».
Parkovyi Data Centre представив декілька спікерів. Володимир Покатілов, директор датацентру «ПАРКОВИЙ», бере участь у програмі головної сцени. А Олександр Ткаченко, керівник відділу розвитку ІТ-інфраструктури «ПАРКОВОГО» виступить з темою: «Привілейований доступ як обов’язкова складова стратегії захисту від сучасних кібератак».
Василь Чалапчій – спікер від CyberArk Software Ltd., територіальний менеджер CyberArk, BAKOTECH. Його тема: «Привілейований доступ як обов’язкова складова стратегії захисту від сучасних кібератак».
Хедлайнерами стануть спікери від Swedish‑Ukrainian Chamber of Commerce: Nick Gicinto, Carl Piva, Gustaf Wilhelm Hellstedt, Carl Heath.
Nick Gicinto, співзасновник Hilltop Technologies та Gustaf Wilhelm Hellstedt, засновник H&Partners Global Vision, візьмуть участь в дискусійній панелі «Державно-приватне партнерство у сфері кібербезпеки».
Carl Piva, CEO Internetstiftelsen, поділиться досвідом на тему «Побудова цифрової довіри в епоху інформаційної війни: скандинавський досвід для стійкості України».
А Carl Heath, Senior Researcher в RISE, візьме участь в панелі «Економічний вплив інформаційних операцій: як дезінформація порушує роботу бізнесу та ринків» разом з іншими учасниками.
Також серед спікерів – Андрій Кузьменко, IBM Security, котрий 15 років працює у сфері кібербезпеки та 12 років є співробітником підрозділу IBM Security в Україні. Його тема: «Безпека та стійкість, вбудовані в життєвий цикл вашого бізнесу». До речі, IBM за підтримки MUK також проведе воркшоп на InfoSec Ukraine 2025.
Воркшоп від IBM за підтримки MUK
На InfoSec Ukraine відбудеться практичний воркшоп від IBM за підтримки MUK про те, як адаптувати технологічний стек компанії до сучасних викликів. Його учасникам продемонструють рішення на базі LinuxONE, IBM Instana та CloudPaks, кейси та лайфхаки від провідних архітекторів IBM. На воркшопі побачать, як ці технології працюють у живому середовищі – від автоматичного моніторингу до роботи з контейнеризованими сервісами.
У програмі:
- Поєднання відкритих технологій з надвисокою надійністю в LinuxOne. Дмитро Рибаков, провідний архітектор рішень IBM.
- Доступність вашої інфраструктури – як за допомогою IBM Instana швидше зрозуміти, що відбувається і що може відбутись вже за мить. Валентин Шаповал, провідний архітектор програмних рішень IBM.
- IBM CloudPaks як основні інструменти для цифрової трансформації для будь-якого бізнесу. Іван Тукін, провідний архітектор програмних рішень IBM.
- IBM Ukraine – ваш надійний сервісний партнер в Україні. Валентин Чердаклі та Владислав Аврамишин, провідні фахівці команди технічної підтримки.
Цей воркшоп буде особливо корисним для ІТ-директорів, архітекторів, DevOps-інженерів та всіх, хто будує цифрову витривалість бізнесу.
Квитки вже є у продажу на сайті конференції – за посиланням.
Реєстрація та квитки
Конференція відбудеться 6 травня в Києві. З міркувань безпеки точну локацію учасникам конференції та власникам квитків повідомлять за день до початку.
Ви можете вибрати категорії квитків «стандарт» або «преміум». Учасник з преміумквитком отримує доступ до лаунжу, де будуть присутні спікери заходу, а також відеозаписи всіх сесій з доступом на 1 місяць, кавоперерви та обід у зоні Premium, а також розширені можливості для нетворкінгу.
«InfoSec Ukraine – ключовий захід з інформаційної та кібербезпеки для бізнесу і ІТ-фахівців в Україні. Ми хочемо привернути максимальну увагу до напрямку кіберзахисту, оскільки сьогодні захист бізнес-структур – в пріоритеті», – додають організатори конференції.
Радимо зареєструватись на конференцію уже зараз – тому що кількість місць обмежена.
Потрапити на InfoSec Ukraine 2025
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: