SoftwareOne Holding AG – світовий постачальник програмного забезпечення і хмарних рішень зі штаб-квартирою у Швейцарії. 2021 року компанія розпочала глобальне оновлення бренду і вже побачила результати. 

Новий SoftwareOne допомагає клієнтам зрозуміти, який саме технологічний шлях буде найкращим для компанії, та досягти значущих результатів. Наприклад, зменшити операційні витрати у хмарі. 

У партнерському тексті із SoftwareOne його команда розповідає, завдяки чому це вдається, як відбувається оновлення і що нового компанія пропонує клієнтам.

Заповніть форму і отримайте шанс отримати безплатний воркшоп з міграції у хмару або з використання хмарних сервісів для IT-фахівців вашої компанії.

Партнер проєкту?
«За рік клієнти заощадили майже $2 млрд на софті». Як SoftwareOne допомагає перейти в хмару й оптимізувати витрати

Андрій Рачок, комерційний директор SoftwareOne Україна

«За рік клієнти заощадили майже $2 млрд на софті». Як SoftwareOne допомагає перейти в хмару й оптимізувати витрати
Андрій Рачок, комерційний директор SoftwareOne Україна

Від торгового реселера ПЗ до світового постачальника хмарних сервісів

Компанію SoftwareOne заснували 30 років тому. Тривалий час вона продавала програмне забезпечення Microsoft, але поступово світ та IT-галузь змінювалися. Клієнти прагнули отримати не просто ліцензійний софт, а й експертизу фахівців, допомогу із впровадженням хмарних технологій, підтримку протягом усього шляху у хмару. 

Щоб задовольнити попит, SoftwareOne трансформувався. З 2018 року ми розширили своє портфоліо хмарними сервісами, оформили стратегічне партнерство з Amazon Web Services, придбали кілька вузькоспеціалізованих сервісних компаній зі спеціалізаціями SAP, AWS, Data & AI. А ще залучили понад 5,5 тис. нових співробітників і зросли втричі. Сьогодні SoftwareOne – це 8,9 тис. співробітників у 90 країнах світу.

Наразі в Україні в нас понад 200 замовників з різних галузей та різного розміру: ритейл, фінанси, страхові, виробничі/промислові, ІТ, великі, середні та малі, а також державні установи. Наші стратегічні партнери – глобальні провайдери хмари у світі: Microsoft, AWS, Google. 

Українське представництво відкрилося 2019 року після поглинання компанії Comparex, яка мала офіси в Києві та Львові. Команда SoftwareOne в Україні займається продажами хмарних сервісів і допомагає замовникам з їх впровадженням. Це сервісні фахівці з відповідними сертифікаціями Microsoft Azure і Microsoft Digital Workplace. 

Сьогодні SoftwareOne – це:

 • 30+ років досвіду і зв’язків з понад 7,5 тис. вендорів.
 • 30+ років співпраці з Microsoft.
 • AWS Premier Tier Services Partner з 2021-го.
 • Розширена експертиза завдяки придбанню 22 компаній за останні шість років.
 • $14 млрд клієнтських транзакцій на закупівлю програмного забезпечення та $5 млрд – на хмарні технології.
 • Єдиний постачальник, який має статус сертифікованої методології FinOps«За рік клієнти заощадили майже $2 млрд на софті». Як SoftwareOne допомагає перейти в хмару й оптимізувати витрати«За рік клієнти заощадили майже $2 млрд на софті». Як SoftwareOne допомагає перейти в хмару й оптимізувати витратиуправління витратами у хмарі і сертифікованого постачальника сервісів (FinOps Certified Platform & Certified Service Provider).

SoftwareOne може безплатно провести оцінку вашої IT-інфраструктури. Фахівці проаналізують, які ресурси, ІТ-системи і сервіси використовує ваша компанія, наскільки вони готові до міграції в хмару, що потрібно переносити в першу чергу, а що пізніше. Щоб дізнатися більше, заповніть форму, і SoftwareOne зв’яжеться з вами.
Кожен, хто заповнить форму, отримує дослідження від CIO Pulse про те, в які технології планує інвестувати бізнес в 2024 році.

Вікторія Завгороднюк, директорка з маркетингу SoftwareOne Україна

«За рік клієнти заощадили майже $2 млрд на софті». Як SoftwareOne допомагає перейти в хмару й оптимізувати витрати
Вікторія Завгороднюк, директорка з маркетингу SoftwareOne Україна

Чому ми оновлюємо бренд  

Оновлення бренду – справа не з легких, особливо для компанії, яка працює у 90 країнах світу, має велику історію і значну лояльність до бренду як клієнтів, так і співробітників. Навіть після того, як ми розширили перелік сервісів із впровадження хмарних і прикладних сервісів, SAP, організації цифрових робочих місць і безпеки тощо, більшість клієнтів продовжували сприймати SoftwareOne як традиційного реселера програмного забезпечення. 

Тому у 2021 році наша команда почала розробляти нову ринкову позицію і втілювати її в оновлений бренд, архітектуру та айдентику. Зокрема, ми провели дослідження серед наших клієнтів у всьому світі. Тоді з’ясувалося, як високо клієнти цінують такі наші якості, як відповідальність, чесність і клієнтоорієнтованість. Також ми виявили, що зростає потреба у практичних і досяжних результатах, які б рухали бізнес уперед. 

Зараз наше позиціювання чітко відповідає цьому. Ми вважаємо, що технології самі по собі не створюють впливу. Різницю створюють люди, які прагнуть досягти результату. Нова концепція звучить як Driven to Deliver«За рік клієнти заощадили майже $2 млрд на софті». Як SoftwareOne допомагає перейти в хмару й оптимізувати витрати«За рік клієнти заощадили майже $2 млрд на софті». Як SoftwareOne допомагає перейти в хмару й оптимізувати витратиангл. «Націлені надавати», це баланс між інженерними та людськими аспектами. 

Що кардинально змінилося 

Ми розробили айдентику, яка передає нашу концепцію та цінності. Щоб відтворити її в логотипі, переробили назву: слово Software об’єднане зі словом One. Ми допомагаємо клієнтам створювати чи купувати софт і доповнюємо це програмними і хмарними сервісами: від незалежних консультацій до керованих сервісів. Тобто ви можете вибрати й поєднати всі необхідні рішення в одному постачальнику – SoftwareOne.

Ми також змінили архітектуру бренду. Додали шість сервісних ліній, чотири вертикалі, придбали 18 компаній та отримали вісім глобальних стратегічних партнерств. Створили зручну карту для покупців, яка нараховує понад 200 продуктів.

Протягом 2023 року ми запускаємо наш новий бренд. Це буде відеогімн, цифрова реклама, соціальна кампанія та новий вебсайт.

Детальніше про компанію SoftwareOne на сайті

 

Антон Сказочкін, директор із сервісів SoftwareOne Україна

«За рік клієнти заощадили майже $2 млрд на софті». Як SoftwareOne допомагає перейти в хмару й оптимізувати витрати
Антон Сказочкін, директор із сервісів SoftwareOne Україна

Наші цінності зараз 

Замовники можуть вибрати той набір сервісів, який їм дійсно потрібен: від незалежних консультацій і навчання до повного впровадження хмарних рішень і керованих сервісів. 

Коли ми розповідаємо про SoftwareOne, то наголошуємо на таких цінностях:

 1. Інсайти на базі даних. Наші платформи надають аналітику про закупівлі ПЗ і хмарних сервісів у минулому, а також порівняльний аналіз аналогів. Так клієнти чітко розуміють поточний стан свого ІТ-середовища. Завдяки нам понад 10 млн користувачів перейшли у хмару, а 6,9 млн користувачів ми підтримуємо у хмарних середовищах.
 2. Інновації. Завдяки нашим технологіям, платформам і продуктам клієнти автоматизують та оптимізують закупівлі, управління процесами. Ми пропонуємо: професійні сервіси з міграції у хмару Microsoft Azure та AWS, FinOps (Cloud Financial Management), IT Asset Management, хмарні сервіси SAP, хмарні сервіси з організації цифрового робочого місця (Digital Workplace) і хмарні сервіси з організації відмовостійкої роботи в середовищах Azure, AWS та інших.
 3. Оптимізація бізнес-результатів. Допомагаємо знайти найкращу технологічну стратегію, програмне рішення або хмарне середовище, щоб компанія змогла досягти своїх бізнес-цілей. Наші клієнти у всьому світі заощадили $1,95 млрд на ПЗ у 2021 році. 
 4. Люди та культура. Концепція «Націлені надавати» – це те, що нас відрізняє. «Націлені» – це наші люди, «надавати»  – це про технології.

Чим ми відрізняємось від конкурентів 

Хмарні технології не є універсальним рішенням. SoftwareOne створює індивідуальну дорожню карту 7Rs, яку ми оптимізуємо згідно з витратами клієнта. Вона відповідає його запланованим бізнес-результатам і містить:

Relocate and Rehost – будуємо надійний хмарний фундамент та ефективно мігруємо робочі навантаження.

Replatform and Refactor – модернізуємо застосунки за допомогою нативних хмарних архітектур.

Relicense – впорядковуємо й оптимізуємо інвестиції клієнта у хмару та на софт.

Retire and Retain – допомагаємо відмовитися від застосунків з низькою рентабельністю інвестицій або прийняти зважене рішення не мігрувати окремі робочі навантаження.

Ми допомагаємо керівникам з ІТ оновити чи змінити програмне забезпечення, а потім залишаємося поруч, щоб впроваджувати й підтримувати його. Завдяки цьому вони можуть отримати максимальну віддачу від ІТ-інвестицій, застосовуючи модель FinOps«За рік клієнти заощадили майже $2 млрд на софті». Як SoftwareOne допомагає перейти в хмару й оптимізувати витрати«За рік клієнти заощадили майже $2 млрд на софті». Як SoftwareOne допомагає перейти в хмару й оптимізувати витратиуправління витратами у хмарі. До речі, FinOps в Україні ще ніхто не займається, а ми вже сертифіковані.

 

SoftwareOne може безплатно провести оцінку вашої IT-інфраструктури. Фахівці проаналізують, які ресурси, ІТ-системи і сервіси використовує ваша компанія, наскільки вони готові до міграції в хмару, що потрібно переносити в першу чергу, а що пізніше. Щоб дізнатися більше, заповніть форму, і SoftwareOne зв’яжеться з вами.
Кожен, хто заповнить форму, отримує дослідження від CIO Pulse про те, в які технології планує інвестувати бізнес в 2024 році.

Кейси: Як ми допомагаємо клієнтам бути успішними 

Eldorado.ua

Перед нами стояло завдання впровадити хмарні сервіси, яке ми реалізували у два етапи:

 1. Забезпечили відмовостійку роботу IT-сервісів замовника за допомогою сервісу Azure Site Recovery на базі хмарної платформи Microsoft Azure.
 2. Запровадили систему віртуальних робочих столів Microsoft Azure Virtual Desktop Infrastructure для ефективної та безпечної віддаленої роботи працівників.

Коли ми запускали Azure Virtual Desktop, часу було мало через повномасштабне вторгнення росії в Україну. У найкоротший термін працівники SoftwareOne впровадили хмарні сервіси Microsoft у компанії Eldorado, при цьому не довелось зупиняти робочі процеси й обмін даними. 

У результаті працівники змогли виконувати свою роботу дистанційно, незалежно від місця перебування, з доступом до потрібних даних в умовах обстрілів і блекаутів. IT-департамент Eldorado отримав зручний інструмент і може налаштувати віртуальні робочі столи та керувати ними.

Vodafone Україна

У процесі аналізу запиту замовника ми сформували завдання:

 1. Пілотне тестування хмарних сервісів Microsoft 365.
 2. Розробка та реалізація плану міграції в Microsoft 365 для 4 тис. користувачів.
 3. Налаштування правил інформаційної безпеки.
 4. Навчання та адаптація користувачів для роботи з новими сервісами.

Спочатку ми створили пілотний проєкт із впровадження хмарних сервісів Microsoft 365 для організації віддаленої роботи, а потім перенесли і впровадили сервіси з безпеки Microsoft 365 EMS.

У результаті ми швидко перенесли сервіси Vodafone у хмару Microsoft, створили сучасне робоче місце для кожного співробітника Vodafone Україна: вони можуть працювати з будь-якого місця завдяки Microsoft Teams. Для безпечного віддаленого доступу до корпоративних ресурсів компанії ми впровадили різні рівні доступу залежно від заданих умов, додали багатофакторну автентифікацію. 

«Це рішення допомогло нам виконати наше головне завдання – доступність і безперебійність зв’язку для мільйонів українців в умовах активних бойових дій», – поділились у компанії.

Autotechnics

До нас звернулася компанія Autotechnics, яка покладалася у своїй роботі на локальний центр оброблення даних. Їй був потрібен план аварійного відновлення, щоб усунути наслідки повторюваних відключень електроенергії, які викликали серйозні збої в бізнесі. Тому фокус компанії змістився у хмару.

SoftwareOne впровадила хмарне рішення для аварійного відновлення операційних процесів в Autotechnics за кілька днів. Використання Microsoft Azure та Azure Site Recovery дозволило розгорнути все швидко. 

Завдяки програмі Azure Migrate and Modernize ми отримали підтримку з боку Microsoft для фінансування проєкту, тому компанія Autotechnics отримала сервіси  без додаткових витрат. 

Детальніше про компанію SoftwareOne на сайті

 

Андрій Рачок, комерційний директор SoftwareOne Україна

Чому компанії приходять саме до нас

Наша компанія нещодавно опитала 600 ІТ-лідерів у США та Великій Британії, щоб зрозуміти їхні витрати на ІТ і пріоритети у 2023 та 2024 роках. Поки ІТ-бюджети збільшуються, багато компаній усе ще модернізують системи, які поспіхом запустили під час пандемії. І ми готові їм допомогти із цим.

Окрім того, в Україні вже понад рік ми зіштовхуємося з жахливою реальністю. Утім, наша команда повноцінно працює, перейшовши на дистанційну роботу. 

Повномасштабна війна стала великим випробуванням для багатьох. Раніше замовники могли відкладати перенесення інфраструктури та даних у хмару на потім. Але зараз українські компанії змушені захищати корпоративну інформацію та безперервність бізнесу від буквального фізичного знищення, мігруючи свої дані у хмару.

Коли бізнес думає про організацію безпечного віддаленого робочого місця чи безпеку своїх даних, він дивиться у бік хмари, якщо він ще не там, і в першу чергу розглядає рішення Microsoft.

Але річ у тому, що не можна просто взяти й купити ліцензії. Компанію потрібно проконсультувати й допомогти їй у процесі міграції у хмару з наземної інфраструктури вибрати максимально правильне хмарне середовище, будь то Microsoft чи AWS. Ось це ми й робимо. 

Заповніть форму і отримайте шанс отримати безплатний воркшоп з міграції у хмару або з використання хмарних сервісів для IT-фахівців вашої компанії.

 

Наші плани

Зараз ми постійно намагаємося брати участь у різних проєктах з підтримки ЗСУ та українців. Від початку повномасштабного вторгнення SoftwareOne задонатив понад 3,75 млн грн на благодійність і підтримку української армії.

Наша місія залишається незмінною: бути довіреними технологічними експертами в галузі програмного забезпечення і хмарних рішень. Ми плануємо розвивати наші нові напрями SAP у хмарі, AWS, Data & AI, щоб йти в ногу з ринком і задовольняти потреби українського бізнесу. 

За допомогою ребрендингу ми прагнемо змінити сприйняття нашої компанії ринком.  SoftwareOne – не просто реселер програмного забезпечення, а технологічний партнер, який розробляє та надає хмарні рішення. 

Партнер проєкту?
«За рік клієнти заощадили майже $2 млрд на софті». Як SoftwareOne допомагає перейти в хмару й оптимізувати витрати

Більше про SoftwareOne 

 

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: