Дописи Дописи 01.11.2024 о 15:00 comment views icon

Диджиталізація шкільного навчання з Acer: приклади успішної співпраці

author avatar

Acer Україна

Блог компанії

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Вже понад 10 років поспіль компанія Acer займається підтримкою сфери освіти, впроваджує нові технології у школи та заохочує усі освітні заклади залучатися до цього процесу. І ефект від такої діяльності є досить відчутним. У сучасному технологічному світі традиційний підхід до навчання призводить до зменшення зацікавленості учнів. Тому надзвичайно важливо надати школярам доступ до комплексного та зрозумілого навчання, а також залучити їх до розвитку цифрових навичок. Ось декілька прикладів успішного впровадження нових цифрових технологій в освіту, про які ми прагнемо розповісти.

Україна

В складних умовах сьогодення Acer продовжує підтримувати вітчизняних освітян та дарує українським школам комп’ютерне обладнання, яке допоможе підвищити рівень цифрової грамотності й покращити доступ до комп’ютерних технологій серед учителів, школярів, їхніх батьків та інших членів громади. Три школи в Полтавській області (Полтавський ліцей, Решетилівський ліцей та Кременчуцька гімназія) де загалом навчається близько 2300 учнів, отримали по 52 ноутбуки Acer Aspire, 52 гарнітури, три інтерактивні модулі Acer Smart Touch (із цифровим проєктором та інтерактивною дошкою), а також маршрутизатори Wi-Fi та 21 набір робототехніки. До цього проєкту долучилося й Міністерство цифрових технологій Тайваню, підтримавши спільний пакет допомоги.

320 ноутбуків та проєкторів з екранами отримали школи Івано-Франківщини. Ще 60 ноутбуків та 30 планшетів Acer спрямував до львівського ліцею «Гроно» для покращення навчального процесу й проведення занять із робототехніки. Також компанія Acer здійснювала індивідуальну підтримку освітян. Сто вчителів, які виїхали з Маріуполя, отримали ноутбуки компанії, щоб мати можливість продовжувати свою роботу онлайн. І це лише деякі приклади реалізації освітньої стратегії Acer за останні два роки.

Великобританія

Перегляд спортивних подій на цифрових платформах у прямому ефірі збільшився на 2100%. Кіберспорт є потужним інструментом для залучення учнів та розвитку навичок спільної роботи, творчого підходу та опанування дисциплін циклу STEAM. Кіберспорт також надає практичний досвід у редагуванні відеороликів і звуку, графічному дизайні, керуванні трансляціями та подіями, а також закладає міцну основу для досягнення успіху в навчанні та кар’єрі.

Приклад успішної взаємодії Acer з коледжем Barnsley College наочно демонструє, як кіберспорт можна інтегрувати в навчальний план, збільшуючи таким чином зацікавленість учнів у дисциплінах STEAM. Технології компанії відповідають потребам у сучасній освіті, надаючи учням можливість трансформувати своє захоплення іграми в успішну кар’єру в майбутньому. Коледж Barnsley College вирізняється з-поміж інших навчальних закладів, оскільки його керівництво першим запровадило кіберспорт у навчальну програму, і не розглядає його виключно як розважальну діяльність. Кіберспорт здатен створити нові освітні та кар’єрні можливості для студентів, що здобувають вищу освіту, допомагаючи сформувати підприємницькі навички та позитивне ставлення до інклюзивності включно з розумінням ключової ролі жінок у цій сфері. У Barnsley College на сьогодні нараховується 3 рівні повноцінних річних навчальних курсів для здобувачів вищої освіти.

А ще, у партнерстві з Drive Lounge, компанія Acer створила безплатну літню академію кіберспорту, що надало 500 дітям віком від 10 до 16 років унікальну можливість поринути у світ мотоспорту завдяки участі у кіберспортивних змаганнях.

У рамках цієї програми проводились освітні заняття, аналітичні семінари та практичні тренування на першокласних симуляторах перегонів Drive Lounge. Учасники дізналися про основи мотоспорту для кіберспортсменів, познайомилися з популярними іграми, турнірами та потенційними кар’єрними шляхами. На заняттях були розглянуті такі концепції як: швидкість, вплив сил, спротив та аеродинаміка з погляду фізики, оскільки вони є ключовими факторами для гарного виступу на перегонах. Академія використала настільні ПК Predator Orion 3000 та Nitro N50-600 й mesh-маршрутизатори Predator Connect W6 від Acer, надавши учасникам необхідні технології для збільшення ефективності навчального та ігрового процесів.

Чехія

Навчальний заклад Bishop’s Grammar School у місті Острава, Чехія – це єпископальна школа, заснована на початку 90-х. Її місія – надавати освіту учням, що сприятиме розкриттю їхніх талантів та навичок. Намагаючись знайти нові шляхи підвищення зацікавленості учнів в історичних і наукових дисциплінах за допомогою мобільних рішень, заклад вирішив обрати інноваційні пристрої Acer з підтримкою 3D-технологій. Освітяни навчального закладу Bishop’s Grammar School планують використовувати цю технологію, щоб залучити увагу учнів до різноманітних предметів, а в цьому їм допомагатиме режим 3D-демонстрації, що дає змогу надзвичайно реалістично відображати контент. Вони також підкреслюють перевагу використання цієї технології у навчанні просторової уяви, що покращує освітній процес і надає можливість опанувати нові навички.

У цьому випадку мова йде про рішення SpatialLabs Stereoscopic 3D доступні на різних пристроях Acer. Вони надають користувачам такі функції як: відстеження руху очей, стереоскопічний 3D-дисплей, рендеринг в режимі реального часу, технології ШІ, найновіші версії програм побудови тіней та драйверів. Без використання 3D-окулярів учні та вчителі можуть втілити власні ідеї в життя, розробляючи безпосередньо на пристрої презентації, що одразу заволодіють увагою аудиторії.

Наприклад, ноутбуки Predator Helios 3D 15 SpatialLabs надають інтуїтивно зрозумілі можливості взаємодії та дарують захопливі враження завдяки вдосконаленим оптичним, екранним та рендеринговим рішенням без використання 3D-окулярів. Дисплеї лінійки Acer SpatialLabs View оснащено технологію створення стереоскопічних 3D-зображень з ефектом занурення, а ноутбук Acer Aspire 3D 15 SpatialLabs Edition комплектується програмами на базі штучного інтелекту, які дають змогу переглядати 3D-зображення та створювати відповідний контент без окулярів, відкриваючи таким чином цілий всесвіт можливостей для професіоналів. Ноутбук Aspire 3D 15 SpatialLabs Edition, оснащений процесором 13-го покоління Intel Core i7 та графічним процесором NVIDIA GeForce RTX 4050, вирізняється винятковою швидкодією та продуктивністю, що робить його ідеальним пристроєм для якісного рендерингу 3D-зображень і виконання кількох завдань одночасно.

Висновок

Освіта – один із ключових напрямів соціальної діяльності Acer, що підтримується на глобальному рівні в рамках зобов’язання компанії дотримуватися принципів корпоративної соціальної відповідальності. Acer докладає усіх зусиль, щоб прискорити трансформацію та диджиталізацію сучасної освіти в усіх доступних регіонах світу і закликає нових партнерів та навчальні заклади долучатися до впровадження нових технологій в освітній процес. Адже лише учні з розвиненими цифровими навичками будуть конкурентоспроможними у майбутньому світі невпинного прогресу.

Щоб дізнатися більше про Acer for Education, відвідайте наш блог за адресою https://acerforeducation.acer.com/

Дізнайтеся ще більше цікавого у нашому блозі:

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Що думаєте про цю статтю?
Голосів:
Файно є
Файно є
Йой, най буде!
Йой, най буде!
Трясця!
Трясця!
Ну такої...
Ну такої...
Бісить, аж тіпає!
Бісить, аж тіпає!
Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: