Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.
В 2018 році в лінійці ще не дочірній компанії Redmi, а ще у складі корпорації Xiaomi, яка не має власних виробничих потужностей випускає у продаж Xiaomi Redmi Note 5 який став бестселером, як і деякі з його пращурів.
В мене версія з 4/64 взявши її та, через роки користування, не пожалкував, бо вже зараз я б відчув дефіцит ще одного гігабайту, який тут необхідний, ще з такою доволі важкою прошивкою як MIUI, щоб покращити експіріенс використання цього смартфону, та постійної пам’яті в молодшій версії об’єм якого складає усього 32 Гб.
В моєму володінні є не Global Version – Глобальна версія, а Global Rom – телефон для китайського ринку, який був перепрошитий продавцем на глобальну версію, щоб дещо знизити ціну для покупця, різниця між глобальною та китайською полягає, у доступних бендах так у коробці глобальної версії є европейський блок заряджання мануал, та коробка на англійській, в глобальній версії додаються ще бенди зв’язку BAND 20 та 4, але в Україні все працює і без них.
Зміст
Технічні характеристики Xiaomi Redmi Note 5
- Дисплей: 5.99″ IPS LCD – 1080 x 2160
- Чіп: Qualcomm Snapdragon 636
- Камера: 2 (12 MP + 5 MP)
- Батарея: 4000 мАг
- OS: Android 9.0
- Вага: 180 г.
Чип
Процесором тут використовується енергоефективний Snapdragon 636, який є урізаною версією 660 дракону на 18%.
Камера
Фронтальною буде 5 Мегапіксельна, а ось основна на 12 доволі не поганих Мегапікселів, як за таку ціну.
Зроблені фото на головну камеру 12 Мп
Недоліки моделі
Це вигорання матриці Tianma, є поширеним випадком для лінійки Redmi, а ось для дорожчих Mi встановлюють інші якісніші IPS матриці, та AMOLED матриці в яких зустрічається ця проблема, але все ж рідше.
Даємо другий ковток
Свою модель, я перепрошив на кастомну прошивку Rising OS яка побудована, на основі (LOS) Lineage OS та Android 13 – опенсорсного проєкту.
Вона не має шпигунів та додатків, що дублюють один одного від Google та Xiaomi. Вона легка і дуже приємна та працює швидко без підвисань в режимі жестів ніж MIUI, ще має свіжий патч безпеки 5 квітня 2023 року, також має свій функціонал для кастомізації не такий великий як в MIUI, але і не маленький в порівнянні з іншими кастомними прошивками, зі свого досвіду можу відповісти, що вона найбільш приємна для цієї моделі навіть по-іншому почали працювати вібромоторчики більш приємно.
Також в мене було проблема що на одне натискання кнопки живлення спрацювало декілька блимів екрану, після зміни прошивки це зникло. Загалом на андроїді 13 працювати все стало набагато швидше, та плавніше. Я враженний що навіть є різниця з попереднім 12,5 андроїдом.
Пам’ятаєте що раніше вам казав що має проблему з вигорянням дисплея. В цій прошивці можна уникнути обравши жовтіший, та м’якіший колір профілю, зменшивши трішки яскравість дисплея відкалібрувавши його кольори зі 100% до 90%, та увімкнувши функцію яка зменшить споживання дисплея, батареї, що допоможе уникнути появі залишкового зображення.
Висновок
Підбиваючи підсумок хочу сказати, що я задоволений особливо перепрошивши його на кастомну прошивки, яка розв’язала усі виявлені проблеми, тож можу рекомендувати й вам.
Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: