Дописи Дописи 28.02.2025 о 18:00 comment views icon

Огляд зарядного пристрою Anker 140W 4-Port (PD 3.1)

author avatar

iCases.ua

Блог компанії

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Зарядні пристрої USB-C стають все меншими й симпатичнішими з кожним роком, але варто під’єднати кабель — і він одразу псує вигляд, стирчачи з протилежного боку від розетки.

Anker випускає багато компактних і не дуже компактних зарядних пристроїв, але їхня новітня розробка вирішує цю проблему, елегантно розміщуючи порти на нижній стороні зарядного пристрою.

Назва цього зарядного пристрою, Anker 140W 4-Port PD 3.1 Charger, не дуже запам’ятовується, зате він чудово вирішує естетичну проблему з кабелями завдяки продуманому розташуванню портів.

Швидка зарядка Anker 140W, 4 порти, PD 3.1 with USB-C Cable Black купити

Джерело: macworld.com

Порти

На нижній частині зарядного пристрою розташовані чотири порти:

  • 2x USB-C: 140W PD 3.1
  • 1x USB-C: 40W
  • 1x USB-A: 33W

Обидва порти USB-C на 140 Вт підтримують стандарт PD 3.1 і здатні швидко заряджати навіть топову 16-дюймову модель MacBook Pro.

Максимальна потужність зарядного пристрою — 140 Вт, тому одночасно заряджати два пристрої на такій швидкості не вийде. Якщо підключити одразу чотири гаджети, загальна потужність трохи знижується — до 134 Вт. У такому випадку один з портів PD 3.1 видаватиме 65 Вт, інший — 45 Вт, а USB-C та USB-A порти — по 12 Вт.

Цього вистачить для зарядки MacBook Pro, MacBook Air або iPhone, а також ще кількох пристроїв з невеликим енергоспоживанням.

Якщо використовувати лише порт USB-A, він забезпечує потужність у 33 Вт. Теоретично цього достатньо для швидкої зарядки iPhone, але Apple наполягає на використанні USB-C порту з потужністю від 20 Вт (ми ж рекомендуємо щонайменше 30 Вт).

Джерело: macworld.com

Дизайн

Розташування портів на нижній стороні зарядного пристрою — це розумне рішення, хоча підключати кабелі трохи складніше, коли зарядний пристрій вставлений у вертикальну розетку.

Джерело: macworld.com

Пристрій виготовлений на основі напівпровідникового матеріалу GaN (нітрид галію), що дозволяє зробити його компактним, навіть для моделі з чотирма портами. Він не настільки крихітний, як зарядки з одним портом, але все ж займає мінімум місця. Доступний у сріблястому та сірому кольорах, а моделі для США та Великобританії оснащені складними штекерами для зручності транспортування.

Найближчий конкурент Anker — Ugreen Nexode Pro 160W 4-Port GaN Charger, у якого порти розташовані у традиційному місці.

Зарядний пристрій Ugreen має розміри 7 x 7 x 3.3 см і важить 303 г. У порівнянні з ним, Anker трохи компактніший, але водночас трохи ширший — 6.9 x 6.9 x 3.6 см та легший — 275 г. Британська версія трохи важча (295 г) через збільшені штекери.

Різниця між цими моделями мінімальна, але Ugreen видає 160 Вт замість 140 Вт, а також може одночасно заряджати два пристрої по 65 Вт, залишаючи 15 Вт для інших портів.

На відміну від Anker, Ugreen не оснащений кольоровим дисплеєм, який у Anker надає детальну інформацію про статус зарядки, температуру та роботу кожного порту.

Джерело: macworld.com

Чи варто купувати зарядний пристрій Anker 140W 4-Port (PD 3.1)?

Якщо вам важливе зручне розташування портів і наявність інтелектуального дисплея, то Anker може стати хорошою покупкою. Як тільки ви побачите елегантну конфігурацію портів у Anker, традиційні зарядки, де кабелі стирчать з одного боку, можуть здатися менш естетичними. Варто зазначити, що класичне розташування портів зручніше для частого підключення та відключення кабелів, але якщо вони здебільшого залишаються підключеними, дизайн Anker виглядає набагато акуратніше.

Швидка зарядка Anker 140W, 4 порти, PD 3.1 with USB-C Cable Silver купити

Це відмінний зарядний пристрій, який по-новому підходить до розміщення портів і стане чудовим вибором для тих, хто цінує не лише функціональність, а й візуальну гармонію техніки у своєму домі чи офісі. А купити його можна за ціною 5499 грн.

icases.ua

Джерело: macworld.com

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Що думаєте про цю статтю?
Голосів:
Файно є
Файно є
Йой, най буде!
Йой, най буде!
Трясця!
Трясця!
Ну такої...
Ну такої...
Бісить, аж тіпає!
Бісить, аж тіпає!
Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: