Користувацька угода

Загальні положення

Ця угода укладається між ITC.ua (далі за текстом — адміністрація сайту) і приватною особою, яка відвідала сторінки сайту або скористалася хоча б одним із сервісів, що надаються в межах сайту (далі за текстом — відвідувачем сайту).

Користувацька угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту, наданого адміністрацією сайту майданчика для отримання, розміщення інформації та спілкування.

Відвідувач сайту

1.1. Відвідувачем сайту є будь-яка приватна особа, яка зайшла, переглянула хоча б одну сторінку сайту без попередньої реєстрації та авторизації на сайті, форумі.

1.2. Відвідувач, який зареєструвався та авторизувався з використанням унікальних індивідуальних даних, стає користувачем сайту.

1.3. Користувач має доступ до розширених можливостей, що надаються в межах сайту.

1.4. Для того, щоб користуватися ресурсами, сервісами, можливостями сайту, користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з Угодою. Користувач не має права користуватися сайтом, якщо він не прийняв умови Угоди.

1.5. Відвідувач не має права користуватися послугами сайту та не може прийняти умови Угоди, якщо відвідувач не досяг установленого законодавством віку для укладення таких угод або не виконав інших умов для укладання подібних угод, передбачених законодавством.

Використання матеріалів сайту

2.1. Використовувати інтерактивні ресурси сайту, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали та вести онлайн-спілкування можуть лише зареєстровані відвідувачі – користувачі сайту.

2.2. Користувач має право:

2.2.1. розміщувати повідомлення на форумі;

2.2.2. коментувати відгуки, записи у блозі, відеоогляди; 

2.2.3. використовувати ресурси сайту іншим способом, що не суперечить основам його діяльності.

2.3. Авторські права на матеріали сайту, ресурси, сервіси, якщо не зазначено інше, належать адміністрації сайту.

2.4. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.

2.5. Допускається часткове цитування матеріалів сайту на нерегулярній основі з обов’язковим посиланням на сторінку – джерело цитати (не більше 5% від загального обсягу матеріалу).

2.6. Усі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їхніх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки (r) та/або ™ для їх позначення.

Правила коментування та написання відгуків

3.1. При написанні відгуків і коментарів користувач повинен дотримуватись встановлених правил та обмежень.

3.2. Незнання правил, у тому числі обмежень на розміщення інформації та використання ресурсів сайту, не звільняє відвідувача (у тому числі і користувача) сайту від їх виконання, а в разі їх порушення – від відповідальності відповідно до цієї угоди та законодавства України.

3.3. На сайті заборонені:

3.3.1. використання форми відгуків не за призначенням (наприклад, для оголошень купівлі-продажу чи запитань іншим користувачам);

3.3.2. образлива поведінка щодо інших відвідувачів, представників адміністрації сайту;

3.3.3. розміщення нецензурних висловлювань;

3.3.4. публікація повідомлень з метою провокування різкої реакції інших учасників ресурсу (тролінг);

3.3.5. розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень чи оголошень;

3.3.6. розміщення матеріалів, що містять образливі висловлювання, ознаки дискримінації щодо національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності;

3.3.7. несанкціоноване розміщення користувачем матеріалів, авторські права на які належать третім особам;

3.3.8. пропаганда комп’ютерного та аудіовідеопіратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли та/або сайти, що безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торент-трекери, файлообмінники, варез-сайти);

3.3.9. створення облікових записів, у яких ім’я користувача імітує службові імена (Адміністратор, Модератор тощо), або є подібним до імені вже зареєстрованого користувача;

3.3.10. використання в текстах повідомлень великих літер, розділових знаків і спецсимволів, крім випадків, які регламентовані правилами мови;

3.3.11. публікація закликів до насильницької зміни або повалення конституційного ладу, захоплення державної влади; до зміни державного кордону України; до погромів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд; до агресії або розв’язання військового конфлікту; інші дії та публікація будь-яких повідомлень, заборонених законодавством України;

3.3.12. розміщення повідомлень (відгуків, коментарів), які повторюють повністю, частково або за сенсом і змістом попередні повідомлення (відгуки, коментарі), у тому числі й видалені адміністрацією сайту на підставі цієї Угоди.

3.4. На сайті не вітається розміщення повідомлень, позбавлених інформаційного навантаження і таких, що не стосуються тематики ресурсу.

Відповідальність за розміщення матеріалів

4.1. У межах сайту користувачам надається майданчик для спілкування (відгуки, блог, форуми, система коментування тощо). Висловити свою думку щодо тематики сайту може будь-який користувач.

4.2. Відповідальність за вірогідність інформації, розміщеної в загальнодоступних розділах сайту (відгуки, форум, коментарі) несе виключно її автор.

4.3. Загальнодоступні розділи сайту піддаються постмодерації — перевірці модератором (уповноваженим представником Адміністрації сайту) після розміщення повідомлень.

4.4. Відвідувач, який вважає інформацію на сайті такою, що прямо порушує чиїсь інтереси, і користувач, який розмістив інформацію, можуть зв’язатися з Адміністрацією сайту для усунення розбіжностей, спричинених інформацією, розміщеною на сайті. Такі відвідувачі та/або користувачі попередньо зобов’язані самостійно шляхом спілкування в межах сайту спробувати вирішити спірні на їхній погляд питання, вживши для цього розумних заходів.

4.5. Адміністрація сайту має право в будь-який час припинити дію Угоди з користувачем, у тому числі якщо користувач порушив будь-яке положення Угоди або вчинив дії, які явно вказують, що користувач не має наміру або не здатний дотримуватися положень Угоди.

4.6. Модератор у разі порушення користувачем умов цього положення може видалити розміщену інформацію, відгук, коментар; заблокувати обліковий запис; заборонити доступ користувача до сайту або унеможливити доступ до частини можливостей сайту за IP-адресою.

4.7. Чітко аргументоване заперечення дій модераторів можливе шляхом спілкування з Адміністрацією сайту.

Угода про конфіденційність

5.1. Порядок збору, використання та розголошення інформації, яка може бути визнана конфіденційною, здійснюється на підставі Угоди про конфіденційність (https://itc.ua/confidentiality_agreement/).

5.2. Приймаючи умови цієї угоди або відвідуючи сторінки сайту, відвідувач автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність щодо використання персоніфікованої та неперсоніфікованої конфіденційної інформації відповідно.

5.3. Збирання, зберігання, використання, оброблення, розголошення інформації, отриманої адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (відвідувачем або користувачем) її сайтів та/або заповнення реєстраційних форм, у тому числі персональних даних користувачів, здійснюється адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа (відвідувач або користувач) усвідомлює та надає згоду на збирання та оброблення своїх персональних даних адміністрацією сайту в межах та з метою, передбачених умовами Користувацької угоди, Угоди про конфіденційність відповідно до законодавства України; зобов’язується повідомляти в письмовій формі адміністрацію сайту про зміни його персональних даних.

Прикінцеві положення

6.1. Заповнюючи форму реєстрації на сайті, відвідувач автоматично приймає умови цієї Угоди.

6.2. Відвідувач приймає умови Угоди в разі фактичного використання сайту. У цьому випадку користувач розуміє та погоджується з тим, що адміністрація сайту розцінюватиме факт використання користувачем сайту як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

6.3. Діяльність адміністрації сайту провадиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення розглядатимуться виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

6.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі чи непрямі збитки, завдані відвідувачами, користувачами чи третіми сторонами, а також за втрачену вигоду внаслідок діяльності ITC.ua.

6.5. Користувач погоджується, що він несе виняткову відповідальність (і що адміністрація сайту не несе відповідальності перед користувачем або будь-якими третіми особами) за будь-яке порушення користувачем своїх зобов’язань, встановлених цією Угодою, а також за всі наслідки таких порушень (включаючи будь-які збитки або збитки, які може понести адміністрація сайту).

6.6. Умови цієї Угоди можуть змінюватися адміністрацією сайту в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за адресою https://ITC.ua/user_agreement/.