Рубрики Новини

1 листопада Google вилучить з магазину Play Store застарілі додатки Android

Опубликовал
Максим Григор'єв

Компанія Google вводить нові правила для додатків заради безпеки для користувачів. З 1 листопада 2022 року програми Google Play не будуть доступні для пошуку та встановлення, якщо вони не підтримують нові версії Android.

«Обґрунтування цього просте. Користувачі найновіших пристроїв або ті, хто повністю засвоїв оновлення Android, розраховують реалізувати весь потенціал усіх засобів захисту конфіденційності та безпеки, які може запропонувати Android. Розширення наших вимог захистить користувачів від встановлення старих програм, які можуть не мати цих засобів захисту».

Кріш Віталдевара, директор з управління продуктами

Додатки зникнуть з Google Play, лише якщо на пристрої встановлено пізнішу версію Android, ніж рівень API програми. Наприклад, якщо на телефоні стоїть Android 12, а програма використовує API Android 9, завантажити його не можна. Але якщо додаток вже завантажувався з Play Store, його можна завантажити повторно без обмежень.

Зараз у Google Play публікуються програми, якщо вони підтримують рівень API протягом одного року після випуску останньої версії ОС Android.

У компанії заспокоюють, що переважна більшість додатків вже відповідають новим стандартам. Google заздалегідь повідомляє розробників, щоб вони змогли оновити API.

Disqus Comments Loading...