Новини

1 листопада Google вилучить з магазину Play Store застарілі додатки Android

1 листопада Google вилучить з магазину Play Store застарілі додатки Android

Компанія Google вводить нові правила для додатків заради безпеки для користувачів. З 1 листопада 2022 року програми Google Play не будуть доступні для пошуку та встановлення, якщо вони не підтримують нові версії Android.

«Обґрунтування цього просте. Користувачі найновіших пристроїв або ті, хто повністю засвоїв оновлення Android, розраховують реалізувати весь потенціал усіх засобів захисту конфіденційності та безпеки, які може запропонувати Android. Розширення наших вимог захистить користувачів від встановлення старих програм, які можуть не мати цих засобів захисту».

Кріш Віталдевара, директор з управління продуктами

Додатки зникнуть з Google Play, лише якщо на пристрої встановлено пізнішу версію Android, ніж рівень API програми. Наприклад, якщо на телефоні стоїть Android 12, а програма використовує API Android 9, завантажити його не можна. Але якщо додаток вже завантажувався з Play Store, його можна завантажити повторно без обмежень.

1 листопада Google вилучить з магазину Play Store застарілі додатки Android

Зараз у Google Play публікуються програми, якщо вони підтримують рівень API протягом одного року після випуску останньої версії ОС Android.

Курс
Frontend вечірній
Отримайте навички та знання в ІТ-сфері, не відриваючись від роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend вечірній

У компанії заспокоюють, що переважна більшість додатків вже відповідають новим стандартам. Google заздалегідь повідомляє розробників, щоб вони змогли оновити API.

Для россиян отключили возможность делать покупки в iTunes, App Store и Google Play Store


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: