Рубрики Новини

17-річний геймер оновив світовий рекорд з набору тексту. І зупинятися на 305 словах за хвилину не планує

Опублікував Ігор Шелудченко

Підліток з Флориди, відомий в YouTube під ніком mythicalrocket, оновив власний рекорд з набору тексту — 305 слів за хвилину. Всього лише рік тому з 303 словами на хвилину його визнали найшвидшим «‎друкарем» у світі.

Середня швидкість набору тексту людиною складає близько 40 слів на хвилину, а найвправніші «‎друкарі» досягають 60-70 слів на хвилину – що майже вп’ятеро менше. Хлопець відточує свої навички вже як 4 роки.

PC.mag, який взяв інтерв’ю у хлопця, розповідає, що мотивували його до рекордів комп’ютерні ігри.

«Я багато грав у Minecraft і багато спілкувався в чаті. У якийсь момент я зрозумів, що я швидко друкую і хотів робити це ще швидше. Для мене це був певний виклик. Тож я націлився приблизно на 150 слів на хвилину, а коли досяг 150, то забажав друкувати 160, а потім — 200. Після цього, здається, на деякий час зупинився. Я сказав: “добре, я досяг своєї мети”», — розповідає він.

Проте, як можна здогадатися, на цьому він не зунився. І щоб збільшити швидкість друку, він вирішив скористатись двома сайтами: Monkeytype і Typeracer.

  • В Typeracer ви змагаєтесь з іншими гравцями на швидкість друку
  • Monkeytype же показує користувачам випадковий рядок слів, які потрібно ввести протягом заданого ліміту часу.

На досягнутому mythicalrocket зупинятися не планує і хоче друкувати ще швидше.

«Я впевнений, що це можливо. Я точно знаю, що здатний побити свій рекорд», — заявив він.

Але спочатку він хоче взяти невелику перерву, закінчити школу та почати вивчати програмну інженерію.

Хлопець раніше використовував клавіатуру SteelSeries Apex Pro з розкладкою QWERTY та оптичними перемикачами. Зараз же він перейшов на Apex Pro.

Опублікував Ігор Шелудченко

Контент сайту призначений для осіб віком від 21 року. Переглядаючи матеріали, ви підтверджуєте свою відповідність віковим обмеженням.

Cуб'єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа - R40-06029.