Рубрики НовиниСофт

250 млн смартфонів працюють під Android Go, але не всі отримають нову версію ОС — Android 13 Go вимагає мінімум 2 ГБ ОЗУ

Опубликовал
Андрій Русанов

Google у своєму блозі оголосив, що понад чверть мільярда пристроїв працюють під керуванням ОС Android Go, призначеної для телефонів з обмеженим обсягом пам’яті. Однак нещодавно анонсована Android 13 Go не потрапить на більшість з них.

Заснована на останній версії основної ОС версія Android 13 Go додає оболонку Material You, що дозволяє вибрати одну з чотирьох колірних схем на основі встановлених шпалер. Google спочатку анонсував Material You як функцію Android 12 (але не в Android 12 Go). Зараз Material You з’явилася на Android 13 Go, що могло стати однією з причин збільшення системних вимог.

У новій версії також додані системні оновлення Google Play, які, за словами компанії, допоможуть користувачам підтримувати свій телефон в актуальному стані та дозволять додавати нові функції та виправлення безпеки без необхідності повного оновлення та не займаючи багато місця. Android 13 Go також включає функції звичайної версії ОС, такі, як дозволи на сповіщення та можливість змінити мову, яка використовує окрему програму.

Нові телефони з підтримкою Android 13 Go почнуть з’являтися у 2023 році. Схоже, що переважна більшість власників старих апаратів вона не підійде за системними вимогами, а багатьом потрібно буде купити новий апарат. Протягом тривалого часу Google позиціював Android Go саме для смартфонів з оперативною пам’яттю менше ніж 2 ГБ. Також системною вимогою 13-ї версії стане наявність накопичувача щонайменше 16 ГБ.

Джерело: Google

Disqus Comments Loading...