2 ноутбука та інтеграція ШІ в софт — головні анонси презентації Microsoft Surface

Опубликовал
Юрій Орос

В ніч на 22 вересня Microsoft провела захід Surface event, де представила два ноутбуки Surface та зробила чимало анонсів, що стосуються софту. Ось найголовніше з Surface event.

Потужніший ноутбук Surface Laptop Studio 2

Microsoft представила новий ноутбук Surface Laptop Studio 2. Компанія називає його «найпотужнішим» Surface, який вона створила на сьогодні. Його оснастили процесором Intel 13-го покоління i7 H класу, графічним процесором Nvidia RTX 4050 або 4060 та до 64 ГБ оперативної пам’яті. Він також має більш адаптивний тачпад, який Microsoft називає «найбільш інклюзивним».

Вартість Surface Laptop Studio 2 стартує від 1999 доларів. Оформити попереднє замовлення можна вже сьогодні, а в продажу він з’явиться 3 жовтня.

Легкий Surface Laptop Go 3 з покращеними характеристиками

Новий Surface Laptop Go 3, який, за словами Microsoft, «на 88% швидший», оснащений 12,4-дюймовим сенсорним екраном, важить близько 1,1 кг і має сенсор відбитка пальців під кнопкою увімкнення. Go 3 пропонує до 15 годин автономної роботи, один порт USB-A, один порт USB-C і роз’єм для навушників.

Хоча планшет Surface Go 4 не був згаданий під час презентації Microsoft, компанія непомітно випустила його на ринок — але тільки для бізнесу. Surface Go 4 отримав невеликий приріст продуктивності, оскільки йому замінили двоядерний процесор Intel Pentium на чотирьохядерний Intel N200.

Ціна Surface Laptop Go 3 стартує від $799, а Surface Go 4 — від $579. Обидва пристрої будуть доступні у продажу з 3 жовтня.

Оновлення Windows 11 включатиме Copilot

Windows 11 отримає наступне велике оновлення 26 вересня. Оновлення буде наповнене новими функціями, включаючи новий Windows Copilot на базі штучного інтелекту, який Microsoft тестує, а також перероблений Провідник файлів і вбудовану підтримку RAR і 7-zip.

Microsoft додасть новий мікшер гучності Windows, який дасть змогу керувати гучністю застосунків індивідуально. Також з’явився параметр «Динамічне освітлення», за допомогою якого можна регулювати підсвічування компонентів комп’ютера.

Єдиний Copilot для служб і програм Microsoft

Microsoft об’єднує Copilot, асистента компанії на основі штучного інтелекту, щоб забезпечити уніфікацію. Інструмент буде «безперешкодно доступний» у всіх програмах і службах Microsoft, включаючи Windows 11, Microsoft 365 і Edge. З цим оновленням Copilot буде «унікально інтегрувати» контекст з інтернету, робочих даних користувача і те, що він зараз робить на своєму комп’ютері, щоб надати «кращу допомогу».

Bing Chat отримує DALL-E 3 та персоналізовані відповіді

Bing Chat, чат-бот зі штучним інтелектом від Microsoft, отримає велике оновлення. Microsoft оголосила, що безплатно додає до Bing Chat DALL-E 3, останню версію генератора текст-зображення OpenAI. Чат-бот також отримує функцію персоналізованих відповідей, яка використовує історію чату для формування відповідей Bing.

Microsoft 365 з Copilot вийде у листопаді

Microsoft запускає Copilot у своїх підписках 365 з 1 листопада. Користувачі зможуть використовувати Copilot для узагальнення документів, швидкого створення електронних листів, переписування документів та багато іншого. Функція буде доступна передплатникам певних бізнес-планів та планів для підприємств за додаткові 30 доларів на місяць.

Disqus Comments Loading...