Рубрики НовиниWTF

AMD прирівняла Україну до росії та інших країн-терористів — українців виключили з акції Bethesda щодо Starfield

Опубликовал
Вадим Карпусь

З нагоди майбутнього виходу гри Starfield компанія AMD влаштувала акцію – при купівлі певних її пристроїв покупці безплатно отримають копію гри в подарунок. Проте для українських гравців ця акція недоступна, тому що AMD… включила Україну до переліку підсанкційних країн-терористів.

Оновлено [20.07.2023 о 10:41]: «Вибачте за плутанину» — AMD виправила умови акції Starfield, де Україну віднесли до підсанкційних та терористичних країн

У відповідному документі, який описує правила участі в акції, в пункті 6 перераховуються країни, мешканцям яких ця можливість заблокована.

«Резиденти Китайської Народної Республіки, білорусі, Бірми, Куби, Ірану, Північної Кореї, росії, Сирії, Судану, України, Венесуели чи будь-якої країни, у якій розповсюдження Застосунків заборонено законом, експортними обмеженнями чи іншим чином, або в яких Застосунки недоступні, або в яких Кампанія заборонена, не мають права участі»

Дуже дивно спостерігати, що AMD згадує в одному переліку країн-ізгоїв як агресорку росію, так й жертву збройної агресії – Україну. Тим самим компанія ставить знак рівності між ними.

Можна було б припустити, що AMD обмежує розповсюдження своєї продукції в зонах бойових дій, але це не так. Наразі під тимчасовою окупацією перебувають Крим та окремі регіони деяких південно-східних областей України. Це не заважає AMD продавати процесори та відеокарти в тих частинах країни, де бойові дії не проводяться. Інші технологічні компанії без перешкод пропонують свої товари та послуги в західних, центральних та північних регіонах України.

Ймовірно, це прикра помилка у виконанні когось з працівників AMD, який не дуже добре слідкує за ситуацією з війною в Україні й відносить всю країну до зони бойових дій, не враховуючи фактичну ситуацію. Будемо сподіватись, що це непорозуміння вдасться владнати, й Україну вилучать з переліку неблагонадійних країн.

Ми направили запит пресслужбі AMD стосовно цієї прикрої ситуації — як тільки отримаємо відповідь, доповнимо новину.

Disqus Comments Loading...