Рубрики НовиниСофт

Android 13 вимагає 2 ГБ ОЗП та 16 ГБ вбудованої пам’яті – навіть у версії Android Go

Опубликовал
Андрій Русанов

Android 13 вийшов із фази бета-тестування та з’явився на смартфонах Pixel ще у серпні. Багато користувачів телефонів у країнах, що розвиваються, як і їх виробники, будуть спантеличені оновленими вимогами операційної системи.

Google вказує, що користувачам Android Go (версії Android з низьким енергоспоживанням для смартфонів початкового рівня) знадобиться щонайменше 2 ГБ оперативної пам’яті, якщо вони хочуть перейти на Android 13. Це на 1 ГБ більше у порівнянні з Android 11 та Android 12 (Go Edition). Версіям Android 8 – 10 потрібно всього 512 МБ.

Хоча це не згадується у повідомленні Google, Мішаал Рахман з Esper та експерт з продуктів Google Джейсон Байтон пишуть, що мінімальні вимоги до накопичувача даних також збільшились до 16 ГБ.

За даними Google, понад 250 млн людей використовують Android Go. Великі виробники, такі як Samsung, Oppo та Realme, випускають безліч пристроїв Android Go – розробникам необхідно створювати програми, які добре працюють на цих телефонах.

Якщо Google вирішить розширити мінімальні вимоги на всю екосистему Android, зміна торкнеться і стаціонарних пристроїв – телевізорів і телеприставок, які не завжди мають 16 ГБ пам’яті. Наприклад, Chromecast з Google TV має лише 8 ГБ. Принаймні, розміщувати файли або оновлювати програмне забезпечення на нових пристроях з більшою місткістю накопичувача користувачам стане простіше.

Джерело: TechSpot

Disqus Comments Loading...