Apple переформатує лінійку AirPods у 2024: дві моделі в одному дизайні, різниця — в шумозаглушенні

Опубликовал
Юрій Орос

Apple планує повністю оновити лінійку навушників AirPods у 2024-му. Зміни передбачають оновлення дизайну, який розповсюдиться і на базові AirPods, так і на AirPods Pro з активним шумозаглушенням. Компанія оновить не лише дизайн навушників, а й зовнішній вигляд кейсів та якість звуку. Також є шанс, що у 2024 вийде нова версія навушників AirPods Max, передає Bloomberg.

Бездротові навушники AirPods були вперше представлені у 2016 році, коли Apple почала видаляти традиційний роз’єм для навушників зі своїх пристроїв. Тоді продукт зіткнувся зі скептицизмом, але Apple швидко подолала ці побоювання. Навушники стали одним з найпопулярніших споживчих технологічних продуктів, особливо як святковий подарунок. Вони також є популярною додатковою покупкою до iPhone. AirPods лідирують на ринку бездротових навушників, на них за результатами 2022 року припадало близько 32% продажів, згідно з даними Canalys.

AirPods від Apple очолили ринок розумних бездротових навушників

У бухгалтерії Apple, AirPods є ключовою частиною сегмента «Переносні пристрої, товари для дому та аксесуари», який генерує близько 40 млрд доларів щорічно. Цей підрозділ, який також включає Apple Watch і навушники Beats, є одним з найбільш динамічно зростаючих в Apple і допомагає утримувати споживачів від переходу до конкурентних продуктових екосистем.

Онлайн-курс Pyton від Powercode academy.
Опануйте PYTHON з нуля та майте проект у своєму портфоліо вже через 4 місяця.
Приєднатися

Наразі Apple продає три типи бездротових навушників:

  • Найдешевші — AirPods другого покоління за $129. Вони дебютували у 2019 році.
  • Третє покоління AirPods з 2021 року коштує $169, це пропозиція середнього рівня.
  • А AirPods Pro вартістю $249, які востаннє оновлювалися цього року, є найдорожчими навушниками-вкладишами Apple.

Apple також продає дорогі накладні навушники AirPods Max. Вони вийшли на ринок у 2020 році за ціною $550 і поки не оновлювалися.

Третє покоління AirPods продається не найкраще за стандартами Apple. Багато покупців або вирішили заощадити й придбати друге покоління, або ж придбали AirPods Pro з функцією шумозаглушення. Продукт середнього рівня пропонує не набагато більше, ніж модель за 129 доларів, тому деякі споживачі не бачать сенсу платити додаткові 40 доларів.

З огляду на це, Apple планує поступово зняти з виробництва AirPods другого і третього поколінь. На зміну їм прийдуть дві моделі AirPods четвертого покоління, які коштуватимуть як поточні версії, але будуть більш диференційованими.

Обидві моделі матимуть новий дизайн, який виглядає як суміш AirPods третього покоління і моделі Pro. Матимуть короткі ніжки, тобто ту частину, яка звисає з вуха користувача.

Apple виокремить дорожчу версію завдяки активному шумозаглушенню. Ця модель також отримає оновлений зарядний чохол, який включає динаміки для сповіщень Find My, як у нинішніх AirPods Pro. Ці сповіщення полегшують пошук кейса.

Кейси для AirPods четвертого покоління перейдуть на USB-C. Цього року компанія відмовилася від роз’єму Lightning у своїх iPhone, що є частиною зусиль, спрямованих на дотримання вимог Європейського Союзу. І її аксесуари наслідуватимуть цей приклад.

Apple планує оновити AirPods Max наприкінці наступного року, яке також передбачає перехід на зарядний порт USB-C. Навушники з’являться в нових кольорах, але інших змін не передбачається. Очікується, що AirPods Pro отримають новий дизайн і чип у 2025 році, і компанія працює над функціями здоров’я для цього пристрою, пов’язаними зі слухом.

Disqus Comments Loading...