Новини Пристрої 26.10.2023 о 10:01 comment views icon

Apple переформатує лінійку AirPods у 2024: дві моделі в одному дизайні, різниця — в шумозаглушенні

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg

Юрій Орос

Автор новин

Apple переформатує лінійку AirPods у 2024: дві моделі в одному дизайні, різниця — в шумозаглушенні

Apple планує повністю оновити лінійку навушників AirPods у 2024-му. Зміни передбачають оновлення дизайну, який розповсюдиться і на базові AirPods, так і на AirPods Pro з активним шумозаглушенням. Компанія оновить не лише дизайн навушників, а й зовнішній вигляд кейсів та якість звуку. Також є шанс, що у 2024 вийде нова версія навушників AirPods Max, передає Bloomberg.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Бездротові навушники AirPods були вперше представлені у 2016 році, коли Apple почала видаляти традиційний роз’єм для навушників зі своїх пристроїв. Тоді продукт зіткнувся зі скептицизмом, але Apple швидко подолала ці побоювання. Навушники стали одним з найпопулярніших споживчих технологічних продуктів, особливо як святковий подарунок. Вони також є популярною додатковою покупкою до iPhone. AirPods лідирують на ринку бездротових навушників, на них за результатами 2022 року припадало близько 32% продажів, згідно з даними Canalys.

AirPods від Apple очолили ринок розумних бездротових навушників

Apple переформатує лінійку AirPods у 2024: дві моделі в одному дизайні, різниця — в шумозаглушенні

У бухгалтерії Apple, AirPods є ключовою частиною сегмента «Переносні пристрої, товари для дому та аксесуари», який генерує близько 40 млрд доларів щорічно. Цей підрозділ, який також включає Apple Watch і навушники Beats, є одним з найбільш динамічно зростаючих в Apple і допомагає утримувати споживачів від переходу до конкурентних продуктових екосистем.

Наразі Apple продає три типи бездротових навушників:

  • Найдешевші — AirPods другого покоління за $129. Вони дебютували у 2019 році.
  • Третє покоління AirPods з 2021 року коштує $169, це пропозиція середнього рівня.
  • А AirPods Pro вартістю $249, які востаннє оновлювалися цього року, є найдорожчими навушниками-вкладишами Apple.

Apple також продає дорогі накладні навушники AirPods Max. Вони вийшли на ринок у 2020 році за ціною $550 і поки не оновлювалися.

Apple переформатує лінійку AirPods у 2024: дві моделі в одному дизайні, різниця — в шумозаглушенні

Третє покоління AirPods продається не найкраще за стандартами Apple. Багато покупців або вирішили заощадити й придбати друге покоління, або ж придбали AirPods Pro з функцією шумозаглушення. Продукт середнього рівня пропонує не набагато більше, ніж модель за 129 доларів, тому деякі споживачі не бачать сенсу платити додаткові 40 доларів.

З огляду на це, Apple планує поступово зняти з виробництва AirPods другого і третього поколінь. На зміну їм прийдуть дві моделі AirPods четвертого покоління, які коштуватимуть як поточні версії, але будуть більш диференційованими.

Курс Англійської.
Навчання для різних цілей та рівнів: робоча англійська, початковий рівень, курси для дітей та підлітків.
Дізнатись про курс

Обидві моделі матимуть новий дизайн, який виглядає як суміш AirPods третього покоління і моделі Pro. Матимуть короткі ніжки, тобто ту частину, яка звисає з вуха користувача.

Apple виокремить дорожчу версію завдяки активному шумозаглушенню. Ця модель також отримає оновлений зарядний чохол, який включає динаміки для сповіщень Find My, як у нинішніх AirPods Pro. Ці сповіщення полегшують пошук кейса.

Apple переформатує лінійку AirPods у 2024: дві моделі в одному дизайні, різниця — в шумозаглушенні

Кейси для AirPods четвертого покоління перейдуть на USB-C. Цього року компанія відмовилася від роз’єму Lightning у своїх iPhone, що є частиною зусиль, спрямованих на дотримання вимог Європейського Союзу. І її аксесуари наслідуватимуть цей приклад.

Apple планує оновити AirPods Max наприкінці наступного року, яке також передбачає перехід на зарядний порт USB-C. Навушники з’являться в нових кольорах, але інших змін не передбачається. Очікується, що AirPods Pro отримають новий дизайн і чип у 2025 році, і компанія працює над функціями здоров’я для цього пристрою, пов’язаними зі слухом.

Що відомо про Apple AirPods Pro 3: потенційні дата релізу, ціна, особливості

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: